Wydarzenia - zapowiedzi

INNIO Jenbacher zaprasza na konferencję „Rola silników gazowych w przyszłym systemie energetycznym”

Drodzy specjaliści z branży energetycznej!

Przemysł wytwarzania energii w Polsce niewątpliwie czekają rewolucyjne czasy. Musimy podjąć działania, aby rozwiązać problem globalnego ocieplenia i zmian klimatu za pomocą zeroemisyjnych, zielonych technologii, które pomogą nam osiągnąć równowagę między wzrostem ekonomicznym, przystępnością cenową energii i jej dostępnością a jednoczesnym spełnieniem rządowych celów klimatycznych i zmniejszeniem śladu węglowego.

Jednym z głównych wyzwań stojących przed nami jest faza wycofania się ze stosowania węgla w energetyce. Stanowi ona szczególne wyzwanie, gdyż następuje w okresie znaczącego wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną. Tradycyjne źródła energii są w coraz większym stopniu zastępowane przez energię odnawialną, co z kolei prowadzi do zmniejszenia stabilności sieci elektroenergetycznych.

Wreszcie musimy kontynuować rozwój narzędzi cyfrowych, które pomogą naszym klientom w monitorowaniu i utrzymywaniu swoich zasobów.

Dzięki innowacyjnym produktom, koncentracji na technologii cyfrowej, rozwiązaniom dla mikro-sieci energetycznych, nowym rozwiązaniom w dziedzinie wodoru i elastycznych źródeł bilansujących i szczytowych, jak również doskonałej obsłudze serwisowej naszego partnera, firmie FEROX Energy Systems Sp. z o.o., jesteśmy w firmie INNIO Jenbacher przekonani, że mamy odpowiedzi na te wyzwania związane z wytwarzaniem energii elektrycznej w Polsce i chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi propozycjami w dniach 3-4 czerwca w Warszawie.

Jednym z takich rozwiązań jest zielony wodór, który dostarcza zeroemisyjną energię.

Wodór (H2), jako źródło energii odnawialnej, którą można magazynować, jest ważnym czynnikiem transformacji energetycznej.

A firma INNIO Jenbacher jest gotowa na erę wodoru!

De facto, zrealizowaliśmy już kilka projektów.

Firma INNIO posiada 50-letnie doświadczenie w dziedzinie konwersji paliw alternatywnych na energię. Aktualnie ponad 8500 naszych silników Jenbacher pracuje, wykorzystując paliwa gazowe neutralne dla klimatu.

Umożliwimy naszym klientom przejście od stosowania paliw konwencjonalnych dziś do pełnej eksploatacji H2 jutro, przy użyciu tych samych sprawdzonych i ekonomicznie opłacalnych urządzeń.

Kolejną innowacją jest nasze rozwiązanie myPlant Performance, które umożliwia klientom cyfrowe monitorowanie wydajności ich floty, dostarczając jednocześnie kluczowe dane niezbędne do osiągnięcia ustalonych celów z każdego miejsca, w dowolnej chwili. W dodatku INNIO Jenbacher jest jednym z liderów w kwestii wykorzystania biogazu dla układów kogeneracyjnych w Europie i nie tylko.

Nasz silnik J920 FleXtra wspiera transformację energetyczną niektórych z największych przedsiębiorstw ciepłowniczych w Europie, zapewniając znacznie niższe emisje i koszty niż w przypadku tradycyjnych elektrowni węglowych.

Zapraszamy do spotkania z firmą INNIO Jenbacher i naszym partnerem, firmą Ferox, aby dowiedzieć się więcej! (wstęp bezpłatny)

Szczegóły: https://registration.jenbacher-conference.com/pl/

Źródło: INNIO Jenbacher

Działy

Reklama