Reklama


Uważasz, że wizerunek firmy jest ważny?
Chcesz mieć lepszą pozycję na rynku?
Zależy Ci na precyzyjnym dotarciu do klienta?

„Nowa Energia“ to zastrzyk nowej energii i pomysłów. Promując się na łamach wydawnictwa „Nowej Energii” i wortalu energetycznym wzmocnisz swój wizerunek, prezentując ofertę w sposób ciekawy merytorycznie i atrakcyjny graficznie.

Zachęcamy do zamieszczania artykułów technicznych, podkreślających profesjonalizm rozwiązań i usług oferowanych przez Państwa firmę. Doradzamy przy tworzeniu kampanii promocyjno-reklamowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Stawiamy na kontakt bezpośredni z klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszym wydawnictwem przyniosła Państwu oczekiwane korzyści.

Zapraszamy do współpracy z wydawnictwem i wortalem „Nowa Energia“.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi możliwości zamieszczenia reklamy na łamach wydawnictwa oraz stronach wortalu.

Reklama w magazynie
Poniżej znajdą Państwo pliki w formacie PDF zawierające daty poszczególnych planowanych wydań magazynu „Nowa Energia“, dodatków tematycznych do magazynu oraz konferencji naszego wydawnictwa, wymogów technicznych dotyczących reklam zamieszczanych na łamach magazynu oraz cennik powierzchni reklamowych.
pdf icon Specyfikacja techniczna reklam
pdf icon Cennik reklam
Advertise in the magazine
pdf icon Advert specifications
pdf icon Advert prices
Artykuły komercyjne i merytoryczne
Poniżej znajdą Państwo pliki w formacie PDF omawiające zasady umieszczania artykułów komercyjnych oraz merytorycznych na łamach magazynu „Nowa Energia“.
pdf icon Artykuły komercyjne i merytoryczne: zasady zamieszczania
pdf icon Commercial articles: principles of publishing
Reklama na wortalu
Poniżej znajdą Państwo pliki w formacie PDF zawierający dane techniczne oraz szczegółowy cennik powierzchni reklamowych wortalu.
pdf icon Cennik reklam
pdf icon Specyfikacja techniczna reklam
Vortal advert specifications and prices
pdf icon Ad spec & prices

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie tematu reklamy w naszym Wydawnictwie bądź na stronach wortalu – prosimy o kontakt z działem handlowym:

Renata Fischer
kom. (+48) 603 220 011
tel. (+48) 32 777 43 36
reklama@nowa-energia.com.pl
Monika Jureczko
kom. (+48) 730 223 440
tel. (+48) 32 777 43 38
marketing@nowa-energia.com.pl