Ciepłownictwo » Informacja z OPEC GRUDZIĄDZ

Informacja z OPEC GRUDZIĄDZ

10 wrz 2021 Możliwość komentowania Informacja z OPEC GRUDZIĄDZ została wyłączona Share 'Informacja z OPEC GRUDZIĄDZ' on Facebook Share 'Informacja z OPEC GRUDZIĄDZ' on Email Share 'Informacja z OPEC GRUDZIĄDZ' on Print Friendly

Informujemy, że dnia 30 sierpnia 2021 r. spółka OPEC-INEKO, z Grupy OPEC GRUDZIĄDZ, dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu na świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla przedsięwzięcia pn. „Rozwój wysokosprawnej kogeneracji poprzez budowę biomasowej jednostki kotłowej w Elektrociepłowni Łąkowa w Grudziądzu”.

W prowadzonym postępowaniu, o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego (zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych), zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty, którą złożyła firma SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. W postępowaniu brało udział pięciu wykonawców.

Źródło: OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 10 wrz 2021 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć