News » PGE zachęca polskich przedsiębiorców do udziału w warsztatach…

PGE zachęca polskich przedsiębiorców do udziału w warsztatach offshore: Rozwijaj z nami moc bałtyckiego wiatru. Zbuduj z nami farmy wiatrowe

11 czerwiec 2021 Możliwość komentowania PGE zachęca polskich przedsiębiorców do udziału w warsztatach offshore: Rozwijaj z nami moc bałtyckiego wiatru. Zbuduj z nami farmy wiatrowe została wyłączona Share 'PGE zachęca polskich przedsiębiorców do udziału w warsztatach offshore: Rozwijaj z nami moc bałtyckiego wiatru. Zbuduj z nami farmy wiatrowe' on Facebook Share 'PGE zachęca polskich przedsiębiorców do udziału w warsztatach offshore: Rozwijaj z nami moc bałtyckiego wiatru. Zbuduj z nami farmy wiatrowe' on Email Share 'PGE zachęca polskich przedsiębiorców do udziału w warsztatach offshore: Rozwijaj z nami moc bałtyckiego wiatru. Zbuduj z nami farmy wiatrowe' on Print Friendly

 PGE Polska Grupa Energetyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w warsztatach dla potencjalnych wykonawców, które zostaną organizowane 18 czerwca 2021 r. w  formule online. Kampania wizerunkowa Rozwijaj z nami moc bałtyckiego wiatru. Zbuduj z nami farmy wiatrowe zachęca polskie firmy do udziału w strategicznym projekcie inwestycyjnym Grupy PGE. 

Warsztaty poświęcone morskiej energetyce wiatrowej odbędą się 18 czerwca 2021 r. w formule online. Spotkanie będzie poświęcone omówieniu takich zagadnień jak: potencjał rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, infrastruktura portowa, stan prac przy projektach morskich farm wiatrowych PGE, jak również zostanie zaprezentowany portal zakupowy PGE, tak żeby ułatwić potencjalnym wykonawcom uczestnictwo w przetargach organizowanych przez PGE. Warsztaty poświęcone morskiej energetyce wiatrowej to cykl spotkań dla potencjalnych wykonawców strategicznej inwestycji Grupy PGE. To kolejne, po spotkaniach z firmami z obszaru ciepłownictwa i lądowej energetyki odnawialnej, warsztaty organizowane dla potencjalnych wykonawców inwestycji Grupy PGE wpisanych w realizację strategii Grupy PGE.

Aby zachęcić przedsiębiorców do udziału w warsztatach i włączenia się w polski projekt offshorowy, PGE przygotowała drugą odsłonę kampanii wizerunkowej Moc bałtyckiego wiatru w Twoim domu pod hasłem Rozwijaj z nami moc bałtyckiego wiatru. Zbuduj z nami farmy wiatrowe. W spocie reklamowym przedstawiony jest strategiczny projekt Grupy PGE, jakim są morskie farmy wiatrowe. Jednocześnie, jest on zaproszeniem dla wykonawców, którzy chcą wziąć udział w tworzeniu polskiego sektora morskich farm wiatrowych, do uczestniczenia w warsztatach online dla wykonawców.

Działania komunikacyjne rozpoczęły się 1 czerwca i potrwają do 16 czerwca br. 10 czerwca został uruchomiony formularz dla uczestników warsztatów, którzy chcą dołączyć do bazy podmiotów zainteresowanych uczestnictwem w programie offshore realizowanym przez PGE.

Kampania reklamowa prowadzona jest w prasie, Internecie, oraz na platformach VOD oraz na kanałach społecznościowych Grupy PGE w postaci 15 – sekundowego spotu oraz reklamy display. Za produkcję spotu i przygotowanie materiałów do kampanii odpowiedzialna była agencja Publicis.

Więcej informacji o warsztatach, agenda oraz formularz rejestracyjny znajduje się na dedykowanej zakładce pod adresem: www.gkpge.pl/warsztaty-offshore. Link do transmisji zostanie udostępniony na 24 godziny przed wydarzeniem.

Link do spotu YouTube: www.youtube.com/watch?v=s0OcqsDpfh4

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Wpis został opublikowany 11 czerwiec 2021 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć