Energia w domu » „Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”

„Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”

7 Cze 2019 Możliwość komentowania „Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość” została wyłączona Share '„Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”' on Facebook Share '„Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”' on Email Share '„Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”' on Print Friendly

100 tys. zł to pula dofinansowania na ogrzewanie lub panele fotowoltaiczne, którą dla swoich klientów ma TAURON. Wsparcie finansowe można zdobyć w konkursie „Dofinansowanie dla domu”. Zwycięzcy sami decydują, na jaki cel przeznaczą wygraną. Mogą wybrać jeden z systemów grzewczych z oferty TAURONA lub instalację fotowoltaiczną.

Konkurs prowadzony jest w Internecie na stronie www.tauron.pl/dofinansowanie. Zgłoszenia przyjmowane są również w wybranych, największych punktach obsługi TAURONA (Wrocław, Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków-Podgórze, Tarnów – szczegóły w regulaminie). Wygrane trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie „Orzeźwiający poranek czy ciepły wieczór – która pora jest Ci bliższa i dlaczego?

Konkurs skierowany jest do gospodarstw domowych korzystających z sieci energetycznej TAURONA. Zwycięzca otrzyma 15 tys. zł dofinansowania. Przewidziano również 2 nagrody po 10 tys. zł, 5 dofinansowań w wysokości 5 tys. zł każde oraz 20 voucherów po 2 tys. zł.

Klienci, którzy zdecydują się przeznaczyć dofinansowanie na wymianę ogrzewania, mają do dyspozycji szeroką gamę urządzeń – od kotłów na gaz, ekogroszek czy pellet, po pompy ciepła i piece akumulacyjne. Nagrodę można również wykorzystać na zakup coraz bardziej popularnych wśród klientów paneli fotowoltaicznych.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 14 lipca br. Oprócz wygranej laureaci konkursu otrzymają fachowe wsparcie przedstawicieli TAURONA, którzy pomogą wybrać urządzenia dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi pod koniec lipca.

Kampania reklamowa prowadzona jest w Internecie, radiu oraz punktach obsługi TAURONA. Do udziału w konkursie zachęca hasło promocyjne „Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 7 Cze 2019 w następujących kategoriach: Energia w domu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć