CSR w energetyce » PGE Polska Grupa Energetyczna Partnerem Strategicznym Kromer…

PGE Polska Grupa Energetyczna Partnerem Strategicznym Kromer Festival Biecz Online 2020

23 Lip 2020 Możliwość komentowania PGE Polska Grupa Energetyczna Partnerem Strategicznym Kromer Festival Biecz Online 2020 została wyłączona Share 'PGE Polska Grupa Energetyczna Partnerem Strategicznym Kromer Festival Biecz Online 2020' on Facebook Share 'PGE Polska Grupa Energetyczna Partnerem Strategicznym Kromer Festival Biecz Online 2020' on Email Share 'PGE Polska Grupa Energetyczna Partnerem Strategicznym Kromer Festival Biecz Online 2020' on Print Friendly

Kromer Biecz Festival to święto muzyki dawnej, które odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Tegoroczna edycja, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, odbędzie się w formie online. PGE Polska Grupa Energetyczna jest Partnerem Kromer Festival Biecz i angażuje się w ten wyjątkowy Festiwal Muzyki Dawnej od 2016 r.

Kromer Festival Biecz, który odbywa się w małopolskim Bieczu, jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych regionu. Co roku koncerty odbywają się w zabytkowych wnętrzach Biecza. W tym roku, ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią, Festiwal zmienia swoją formułę i przenosi się w przestrzeń wirtualną. Dzięki tej formule, sympatycy muzyki dawnej będą mogli uczestniczyć w koncertach nie tylko odbywających się w Bieczu, ale również w Paryżu, Londynie, Berlinie czy Bazylei.

– Kultura, zwłaszcza ta wysoka, nie mogłaby istnieć bez wsparcia mecenasów. Pięcioletnia współpraca PGE Polskiej Grupy Energetycznej i Kromer Festival Biecz, pozwala odbiorcom Festiwalu na obcowanie ze wspaniałą muzyką dawnych wieków w historycznych lokalizacjach Biecza – powiedział Paweł Szczepanik, Dyrektor Artystyczny Festiwalu.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna SA 

Wpis został opublikowany 23 Lip 2020 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć