Brak kategorii » Komunikat GK ZE PAK SA i Urzędu Miejskiego w Koninie

Komunikat GK ZE PAK SA i Urzędu Miejskiego w Koninie

8 Lis 2019 Możliwość komentowania Komunikat GK ZE PAK SA i Urzędu Miejskiego w Koninie została wyłączona Share 'Komunikat GK ZE PAK SA i Urzędu Miejskiego w Koninie' on Facebook Share 'Komunikat GK ZE PAK SA i Urzędu Miejskiego w Koninie' on Email Share 'Komunikat GK ZE PAK SA i Urzędu Miejskiego w Koninie' on Print Friendly

6 listopada 2019 r. w Zespole Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin SA odbyło się spotkanie pomiędzy Prezydentem Miasta Konina, a władzami ZE PAK SA i Kopalni Węgla brunatnego Konin i Adamów SA.

Spotkanie miało na celu omówienie i przygotowanie wspólnego planu działania związanego z transformacją gospodarczą odbywającą się Regionie Konińskim. Ustalono powołanie grupy roboczej w skład, której wejdą przedstawiciele Urzędu Miasta i  Starostwa Powiatowego w Koninie oraz reprezentanci Elektrowni i Kopalni. Zespół roboczy, który rozpocznie pracę od stycznia 2020 r.

Jego zadaniem będzie wypracowanie najbezpieczniejszych i najlepszych rozwiązań związanych z przeprowadzeniem rozpoczętego już procesu transformacji gospodarczej w Regionie Konińskim, który potrwa przez najbliższe lata.

Źródło: ZE PAK SA

Wpis został opublikowany 8 Lis 2019 w następujących kategoriach: Brak kategorii. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć