CSR w energetyce » Instytut Energetyki – Państwowy Instytut Badawczy wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zrobimy dla Ciebie sztuczne pioruny!

Instytut Energetyki – Państwowy Instytut Badawczy wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zrobimy dla Ciebie sztuczne pioruny!

26 sty 2024 Możliwość komentowania Instytut Energetyki – Państwowy Instytut Badawczy wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zrobimy dla Ciebie sztuczne pioruny! została wyłączona

Zapraszamy do fascynującego miejsca jakim jest legendarna Hala Najwyższych Napięć na warszawskim Bemowie. To największy tego rodzaju obiekt w Polsce. Przez rozsuwane spektakularne wrota wejdziesz do betonowej konstrukcji wysokiej na ponad 10 pięter, w której na co dzień prowadzone są badania, pomiary i ekspertyzy urządzeń poddanych działaniu wysokich napięć. A „po godzinach” bywa też wymarzoną scenerią dla filmowców. Nie tylko zobaczysz z bliska generator zwany pieszczotliwie „minionkiem”, ale także weźmiesz udział w pokazie „sztucznego pioruna”. Jeśli boisz się burzy zabierz ze sobą znajomych. Wizyta w Instytucie Energetyki – Państwowym Instytucie Badawczym przewidziana jest dla nawet 10 osób w terminie ustalonym ze Zwycięzcą licytacji.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/odwiedz-hale-najwyzszych-napiec-zrobimy-dla-ciebie-sztuczne-pioruny-15078299598?utm_source=notification&utm_medium=bidPlacedToSellerEmail&utm_campaign=76b31d86-8752-4f0c-870d-48bcbbb20e7e

Tegoroczny, 32 Finał WOŚP przebiega pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Źródło: Instytut Energetyki – Państwowy Instytut Badawczy

Wpis został opublikowany 26 sty 2024 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.