News » Raport z rynku CO2 – październik 2023

Raport z rynku CO2 – październik 2023

20 lis 2023 Brak komentarzy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny „Raport z rynku CO2 – październik 2023”, w którym prezentowane są informacje dotyczące uwarunkowań rynkowych mających wpływ na system EU ETS.

W październikowym wydaniu znajdą Państwo m. in. informacje na temat kształtowania się cen uprawnień EUA, najważniejsze wydarzenia miesiąca związane z funkcjonowaniem EU ETS oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące uprawnień EUA. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje dotyczące, m. in.: raportów KE z funkcjonowania rynku uprawnień do emisji w UE w 2022 r. oraz Climate Action Progress Report 2023, raportu World Energy Outlook 2023, szansy na szybsze uruchomienie nowego mechanizmu projektowego Porozumienia z Paryża, najważniejszych informacji z globalnych systemów ETS, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS w listopadzie 2023 r., a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną i innymi systemami ETS na świecie.

Źródło: KOBIZE

Wpis został opublikowany 20 lis 2023 w następujących kategoriach: News, Ochrona Środowiska. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Zapisując się do Newslettera otrzymasz bezpłatny dostęp do każdego wydania dwumiesięcznika „Nowa Energia”.

Warto zobaczyć