News » Raport z rynku CO2 – październik 2023

Raport z rynku CO2 – październik 2023

20 lis 2023 Możliwość komentowania Raport z rynku CO2 – październik 2023 została wyłączona

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny „Raport z rynku CO2 – październik 2023”, w którym prezentowane są informacje dotyczące uwarunkowań rynkowych mających wpływ na system EU ETS.

W październikowym wydaniu znajdą Państwo m. in. informacje na temat kształtowania się cen uprawnień EUA, najważniejsze wydarzenia miesiąca związane z funkcjonowaniem EU ETS oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące uprawnień EUA. Ponadto, w numerze zamieszczono informacje dotyczące, m. in.: raportów KE z funkcjonowania rynku uprawnień do emisji w UE w 2022 r. oraz Climate Action Progress Report 2023, raportu World Energy Outlook 2023, szansy na szybsze uruchomienie nowego mechanizmu projektowego Porozumienia z Paryża, najważniejszych informacji z globalnych systemów ETS, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS w listopadzie 2023 r., a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną i innymi systemami ETS na świecie.

Źródło: KOBIZE

Wpis został opublikowany 20 lis 2023 w następujących kategoriach: News, Ochrona Środowiska. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.