News » Pracownicy NFOŚiGW odznaczeni za zasługi dla ochrony środowiska i klimatu

Pracownicy NFOŚiGW odznaczeni za zasługi dla ochrony środowiska i klimatu

17 lis 2023 Brak komentarzy

Szefowa Resortu Klimatu i Środowiska Anna Moskwa wręczyła pracownikom Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej honorowe odznaki za zasługi dla ochrony środowiska i klimatu. Wydarzenie odbyło się 16 listopada 2023 r. w Warszawie.

Jak podkreśliła Minister Anna Moskwa, dzisiejsza uroczystość to okazja, aby podziękować pracownikom Narodowego Funduszu za ich zaangażowanie i bardzo dobrze wykonaną pracę.

– Efekty Państwa pracy to nie tylko liczby, które są wyjątkowo imponujące, ale także konkretne zmiany – tak istotne dla mieszkańców Polski. Taką zmianą bez wątpienia jest poprawa jakości powietrza. M. in. to dzięki pracownikom NFOŚiGW program „Czyste Powietrze” ma ludzką twarz – dostęp do dotacji jest coraz prostszy i coraz bardziej przyjazny dla beneficjentów – powiedziała.

Minister zaznaczyła, że polskie doświadczenie w tym obszarze jest unikalne.

– Nie ma takiego programu nigdzie indziej na świecie. Tym bardziej dziękuję Państwu za realizację tego zadania i proszę o więcej. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przed nami, aby wymienić wszystkie trujące kopciuchy i dokonać pozytywnej transformacji – dodała.

Źródło: Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Wpis został opublikowany 17 lis 2023 w następujących kategoriach: News, Ochrona Środowiska. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Zapisując się do Newslettera otrzymasz bezpłatny dostęp do każdego wydania dwumiesięcznika „Nowa Energia”.

Warto zobaczyć