Sport w energetyce

„ORLEN. Witaj w świecie piłkarskich emocji” – kampania na miarę mistrzostw

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to święto, które zawsze budzi wśród kibiców wiele emocji. „ORLEN. Witaj w świecie piłkarskich emocji” to najnowsza kampania promocyjna PKN ORLEN, Głównego Sponsora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Jej motywem przewodnim są tzw. cieszynki, za pomocą których zawodnicy demonstrują kibicom radość po zdobytej bramce. 

– Te emocje i gesty radości są dobrze znane kibicom oglądającym mecze Reprezentacji. Niektóre z nich są już kultowe, jak np. „cieszynka” Krzysztofa Piątka „Pio, Pio, Pio”. W naszym kampanijnym spocie pokazujemy jak piłkarze i kibice wyrażają swoje sportowe emocje a wszystko dzieje się w tym przypadku na stacjach paliw ORLEN, bo jako firma wspieramy i sportowców, i klientów. Mamy też własną „cieszynkę”, nawiązującą do logo programu VITAY, zaprezentowaną w reklamie przez sprzedawcę ze stacji ORLEN – mówi Magdalena Cybula, Dyrektor Biura Marketingu PKN ORLEN.

Na czas mundialu PKN ORLEN przygotował również specjalną ofertę Stop Cafe. Piłkarski zestaw kibica w atrakcyjnej cenie dostępny będzie na stacjach paliw ORLEN od 17 listopada do 18 grudnia br. Natomiast już teraz na klientów czekają wielkie piłkarskie emocje, czyli specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 5 dwuosobowych wyjazdów do Kataru na mecz Polaków. Więcej informacji na temat trwającego konkursu dostępnych jest na stronie https://stopcafe.pl/konkurs/.

Kampania „ORLEN. Witaj w świecie piłkarskich emocji” obecna jest w telewizji, na platformach VOD, w prasie i Internecie. Zarówno w spocie reklamowym, jak i billboardzie sponsorskim, który emitowany będzie przy meczach mundialu, występują piłkarze reprezentacji Polski: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik, Kamil Glik i Jan Bednarek. Kreację kampanii przygotowała agencja Artegence, a reżyserem spotu jest Filip Bartczak. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis.

PKN ORLEN jest największym mecenasem sportu w Polsce, wspierającym zarówno drużyny i zawodników na najwyższym profesjonalnym poziomie rywalizacji, jak również sport amatorski oraz rozwój sportowych talentów wśród dzieci i młodzieży.

Źródło: PKN ORLEN SA

Działy

Reklama