News » Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022

Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022

21 kw. 2022 Możliwość komentowania Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022 została wyłączona Share 'Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022' on Facebook Share 'Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022' on Email Share 'Firma Bentley Systems zaprasza do zgłaszania projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022' on Print Friendly

Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), firma zajmująca się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury, ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022. Celem konkursu jest docenienie najlepszych projektów, które demonstrują postęp w zakresie cyfryzacji w branży infrastruktury. Termin nadsyłania nominacji upływa 23 maja 2022 r.

Kategorie konkursu Going Digital Awards in Infrastructure obejmują:

 • Mosty i tunele
 • Budownictwo
 • Cyfrowa transformacja w przedsiębiorstwie
 • Miasta, zespoły budynków, obiekty
 • Geoinżynieria
 • Sieci energetyczne i telekomunikacyjne
 • Inżynieria procesowa i energetyka
 • Kolej
 • Drogi i autostrady
 • Inżynieria budowlana
 • Geodezja i monitoring
 • Wodociągi i kanalizacja.

Kategorie konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022 uwzględniają wszystkie formy i etapy projektów infrastrukturalnych – od projektowania przez budowę po eksploatację. Od 2004 r. w ramach tego wydarzenia wyróżniono ponad 4400 najwybitniejszych projektów infrastrukturalnych na świecie. To wyjątkowy konkurs o prawdziwie globalnym zasięgu, w którym udział może wziąć każdy użytkownik oprogramowania firmy Bentley. Zgłoszenia zazwyczaj napływają z ponad 40 krajów.

Nadesłane projekty wykazują innowacyjne postępy i osiągnięte wyniki w obszarach inżynierii infrastruktury i zrównoważonego rozwoju. Mogą zostać wyróżnione za wpływ na gospodarkę i nowatorskie wykorzystanie oprogramowania firmy Bentley, w tym platformy iTwin i cyfrowych bliźniaków infrastruktury, modelowania 4D, infrastruktury Internetu rzeczy oraz sztucznej inteligencji. Dostrzeżone projekty to również takie, które uwzględniają i wzmacniają cele zrównoważonego rozwoju w zakresie działań na rzecz klimatu, transformacji i efektywności energetycznej, obiegu zasobów gruntowych i wodnych oraz tworzenia zdrowych społeczności.

Zapraszamy naszych użytkowników do nominowania swoich projektów do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure niezależnie od etapu, w którym znajduje się ich projekt – od planowania/koncepcji przez projektowanie, budowę do eksploatacji. Finaliści konkursu Going Digital Awards w każdej kategorii zostaną wyróżnieni podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Londynie w czwartym kwartale 2022 r. To ekskluzywne wydarzenie daje finalistom okazję do zaprezentowania swoich postępów w cyfryzacji publiczności złożonej z dziennikarzy, analityków i kadry kierowniczej organizacji z branży infrastruktury.

Oprócz nagród przyznanych przez jurorów, założyciele firmy Bentley uhonorują projekty, które wykraczają poza wąski zakres konkursu w poszczególnych kategoriach dzięki wyjątkowo innowacyjnemu wykorzystaniu oprogramowania firmy Bentley lub wspieraniu celów zrównoważonego rozwoju.

Każdy projekt nominowany do konkursu wzbudza uznanie globalnej społeczności zajmującej się infrastrukturą. W ramach konkursu Going Digital Awards in Infrastructure uczestnicy uzyskują następujące korzyści:

 • Projekty są publikowane w katalogu Infrastructure Yearbook firmy Bentley, dystrybuowanym w formie drukowanej oraz cyfrowej i adresowanym do mediów, instytucji rządowych i ekspertów z branży na całym świecie;
 • Zwiększenie konkurencyjności dzięki zademonstrowaniu obecnym i potencjalnym klientom wyników, jakie mogą uzyskać za pomocą cyfrowych innowacji;
 • Zainteresowanie światowych mediów oraz wsparcie zespołu firmy Bentley w zakresie marketingu i promocji nominowanych projektów w mediach.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2022 lub zgłosić projekt, odwiedź stronę Going Digital Awards in Infrastructure.

Obejrzyj ten film, żeby dowiedzieć się, dlaczego warto nominować swój projekt do konkursu Going Digital Awards in Infrastructure.

Weź udział w konkursie Going Digital Awards in Infrastructure 2022, żeby zdobyć globalne uznanie za cyfrowe postępy w infrastrukturze. Zdjęcie dzięki uprzejmości Bentley Systems

O firmie Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) jest dostawcą oprogramowania do inżynierii infrastruktury. Oferujemy innowacyjne oprogramowanie, które rozwija światową infrastrukturę – wspierając zarówno globalną gospodarkę, jak i środowisko. Nasze wiodące w branży rozwiązania są używane przez profesjonalistów i organizacje każdej wielkości do projektowania, budowy i eksploatacji dróg i mostów, kolei, wodociągów i kanalizacji, robót publicznych i przedsiębiorstw użyteczności publicznej, budynków i zespołów budynków, oraz górnictwa i obiektów przemysłowych. Nasza oferta obejmuje aplikacje oparte na produktach MicroStation do modelowania i symulacji, ProjectWise do realizacji projektów, AssetWise do zarządzania wydajnością majątku trwałego i sieci, wiodące na rynku portfolio oprogramowania geologicznego Seequent oraz platformę iTwin dla cyfrowych bliźniaków infrastruktury. Bentley Systems zatrudnia ponad 4500 pracowników i generuje roczne przychody w wysokości ponad 1 miliarda USD w 186 krajach. www.bentley.com

Źródło: Bentley Systems

Wpis został opublikowany 21 kw. 2022 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć