Elektroenergetyka » PSE opublikowały szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej w 2022 r.

PSE opublikowały szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej w 2022 r.

17 gru 2021 Możliwość komentowania PSE opublikowały szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej w 2022 r. została wyłączona Share 'PSE opublikowały szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej w 2022 r.' on Facebook Share 'PSE opublikowały szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej w 2022 r.' on Email Share 'PSE opublikowały szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej w 2022 r.' on Print Friendly

Polskie Sieci Elektroenergetyczne informują o rozpoczęciu kolejnej certyfikacji ogólnej w ramach rynku mocy. Wnioski o wpis do rejestru można składać od 3 stycznia do  17  stycznia 2022 r. włącznie.

Coroczny obowiązek udziału w certyfikacji ogólnej dotyczy wszystkich właścicieli istniejących jednostek fizycznych wytwórczych o mocy osiągalnej brutto nie mniejszej niż 2 MW. Niedopełnienie tego obowiązku może wiązać się z karami finansowymi.

Szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej, organizowanej w 2022 r., jest dostępny na stronie Polskich Sieci Elektroenergetycznych pod adresem: https://www.pse.pl/certyfikacja-ogolna

Źródło: Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA

 

Wpis został opublikowany 17 gru 2021 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć