News » Formularz rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2

Formularz rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2

16 gru 2021 Możliwość komentowania Formularz rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2 została wyłączona Share 'Formularz rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2' on Facebook Share 'Formularz rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2' on Email Share 'Formularz rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2' on Print Friendly

Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami uprzejmie informuje, że trwają prace nad tłumaczeniem na język polski nowego formularza rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2 oraz sprawozdania z weryfikacji potrzebnych do sprawozdawczości wielkości emisji CO2 za 2021 r.

Dalsze informacje odnośnie udostępnienia ww. formularzy rocznego raportu na temat wielkości emisji CO2 oraz sprawozdania z weryfikacji na stronie internetowej Krajowego ośrodka będą przekazywane w kolejnych komunikatach.

Źródło: KOBIZE

Wpis został opublikowany 16 gru 2021 w następujących kategoriach: News, Ochrona Środowiska. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć