Wydarzenia - relacje » Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach…

Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej” za nami

6 Maj 2021 Możliwość komentowania Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej” za nami została wyłączona Share 'Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej” za nami' on Facebook Share 'Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej” za nami' on Email Share 'Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej” za nami' on Print Friendly

Wydawnictwo „Nowa Energia” zorganizowało Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej”, które odbyło się w dniu 27 kwietnia 2021 r. – on-line.

Cyberbezpieczeństwo w ostatnim czasie nabrało szczególnego znaczenia. Pandemia i związane z nią zagrożenia (praca zdalna, specyficzny tryb pracy w wielu przedsiębiorstwach, ograniczona liczba pracowników, nietypowe systemy zmianowe) spowodowały, że bezpieczeństwo infrastruktury IT i OT nabrało szczególnego znaczenia. Dodatkowo wyjątkowość sytuacji spowodowanej wirusem COVID stworzyła dodatkowe możliwości dla cyberprzestępców.

Jak sobie z tym radzić? Jakie zabezpieczyć infrastrukturę IT/OT naszych przedsiębiorstw – szczególnie tę krytyczną? Na te pytania staraliśmy się odpowiedzieć podczas Webinarium „Cyberbezpieczeństwo IT/OT w Zakładach Infrastruktury Krytycznej”.

Wygłoszone referaty:

„Uwaga, uwaga … Nadchodzi NIS II – omówienie nowej dyrektywy pod kątem tego co warto wiedzieć już teraz” – Ireneusz Piecuch, Senior Partner, DGTL Kibil Piecuch i Wspólnicy S.K.A.

„Zarządzanie incydentem czy gaszenie pożaru” – Dr Łukasz Kister, MBA, Ekspert [Cyber]Bezpieczeństwa

„Zarządzanie niezawodnością i cyberbezpieczeństwem w zakładach infrastruktury krytycznej” – Dr inż. Andrzej Kozak, Dyrektor Naukowy, Fundacja Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego

Szybka ścieżka dla rozwoju kompetencji cyberbezpieczeństwa przemysłowego w organizacji” – Adam Paturej, Dyrektor Programu Cyberbezpieczeństwa, ICCSS

„Zapewnienie zgodności z dyrektywą NIS dzięki zintegrowanej architekturze bezpieczeństwa” – Szymon Poliński, Principal Systems Engineer, Fortinet

Webinarium jest zapowiedzią, planowanej na dzień 9-10 czerwca 2021 r. VI edycji Konferencji „Niezawodność i Cyberbezpieczeństwo infrastruktury krytycznej i przemysłowej – IT/OT”.

Zapraszamy do udziału w Konferencji!

PROGRAM KONFERENCJI

Wydawnictwo „Nowa Energia”

Wpis został opublikowany 6 Maj 2021 w następujących kategoriach: Wydarzenia - relacje. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć