Paliwa dla energetyki

Ekologiczne paliwo grzewcze popularne online

Systematycznie rośnie sprzedaż internetowa wysokiej jakości paliw ekologicznych TAURON Wydobycie. W internetowym sklepie marki TAURON ilość sprzedanych ekogroszków przekroczyła już 50 tys. ton, a swoje konta założyło w nim już 20 tys. klientów. 

– Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów zachęcamy wszystkich do zakupów produktów paliwowych za pośrednictwem sklepu online. Szczególnie teraz ta wygodna forma obsługi zyskuje coraz większą popularność, również w przypadku zakupów naszych ekologicznych paliw grzewczych – mówi Tomasz Cudny, Prezes Zarządu TAURON Wydobycie.

Wysokiej jakości paliwa węglowe TAURON Wydobycie, czyli tzw. ekogroszki spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące jakości paliw stałych. Tym samym zapewniają efektywne i proekologiczne ogrzewanie.

Najwięcej klientów Spółka zyskuje w województwie małopolskim, śląskim, dolnośląskim i opolskim, ale systematycznie pojawia się coraz więcej klientów spoza tzw. obszaru dystrybucji marki.

TAURON Wydobycie dostarcza ekogroszek na terenie całej Polski na bezzwrotnych paletach. Paleta to 40 worków po 20 kg (800 kg) lub jeden BIG BAG, czyli tys. kg. Ekogroszek można także odebrać osobiście w Punkcie Obsługi Klienta w Jaworznie.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów systematycznie rozbudowujemy naszą ofertę  o dodatkowe korzyści. Klienci chętnie korzystają z Gwarancji Korzystnej Ceny, czyli z rabatu 30 zł na przyszłe zakupy oraz Serwisanta Węglowego 24 h za darmo nawet przez rok – mówi Piotr Potoniec, Dyrektor ds. Sprzedaży w TAURON Wydobycie.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy zamówić trzy lub więcej palet naszego ekogroszku. W ramach promocji Palety z rabatem można również kupić piec z oferty TAURONA i zaoszczędzić 2000 zł, dzięki zniżce na ekogroszek i zwrotowi za prąd.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie sklepu www.tauron.pl/ekogroszek oraz w każdym Punkcie Obsługi Klienta TAURONA.

Źródło: TAURON Wydobycie S.A. 

Działy

Reklama