Odbiorcy – Rynek Energii i Gazu

Enea tymczasowo zamyka swoje Biura Obsługi Klienta

Enea w trosce o zdrowie klientów i pracowników, aby zminimalizować ryzyko, podjęła decyzję o tymczasowym zamknięciu Biur Obsługi Klienta. Od piątku, 13 marca do odwołania pozostaną zamknięte wszystkie 32 Biura Obsługi Klienta zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce.

Enea, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo klientów, zgodnie z zapisami „Ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych”, podjęła decyzję o zamknięciu Biur Obsługi Klienta.

Jednocześnie spółka zachęca do korzystania ze zdalnych kanałów kontaktu z Eneą. Sprawy związane z energią elektryczną można załatwiać bez wychodzenia z domu poprzez elektroniczne biuro obsługi ebok.enea.pl. Można w nim sprawdzić i opłacić faktury za prąd, a także zaktualizować swoje dane czy zgłosić sprawy, które trzeba zrealizować. eBOK jest dostępny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W celu założenia konta wystarczy wejść na stronę ebok.enea.pl, podać numer kontrahenta (widoczny na fakturze) oraz PESEL lub NIP.

Osobistą wizytę w Biurze Obsługi Klienta zastąpi również kontakt z konsultantami Enei za pośrednictwem infolinii 611 111 111 oraz czatu na stronie www.enea.pl.

Źródło: Grupa Enea

Działy

Reklama