Sport w energetyce » Giganci Siatkówki zagrają dla dzieci

Giganci Siatkówki zagrają dla dzieci

11 paź 2019 Możliwość komentowania Giganci Siatkówki zagrają dla dzieci została wyłączona Share 'Giganci Siatkówki zagrają dla dzieci' on Facebook Share 'Giganci Siatkówki zagrają dla dzieci' on Email Share 'Giganci Siatkówki zagrają dla dzieci' on Print Friendly

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Turnieju TAURON Giganci Siatkówki dostarczy kibicom jeszcze więcej emocji i sportowych wrażeń. Na boisku staną gwiazdy ligi polskiej i włoskiej, a wśród nich mistrzowie świata Mariusz Wlazły, Karol Kłos, Dawid Konarski, Mistrz Holandii Nimir Abdel-Aziz oraz reprezentant Serbii Nemanja Petrić.

Tegoroczny charytatywny turniej gwiazd siatkówki odbędzie się 12-13 października w Kępnie. Dochód ze sprzedaży biletów w całości trafi do podopiecznych Fundacji „O mały włos” oraz Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością i Ich Rodzin „Ołówek”. Partnerem tytularnym jubileuszowej, dziesiątej edycji zawodów został TAURON.

– TAURON Giganci Siatkówki to znakomita okazja, by promować tak bliski Polakom sport, a jednocześnie zaangażować się w działanie na rzecz osób potrzebujących. To wyjątkowe wydarzenie, gdzie duch sportowej rywalizacji napędzany jest przez wolę pomagania – mówi Filip Grzegorczyk, Prezes Zarządu TAURON Polska Energia. 

TAURON od wielu lat aktywnie angażuje się w działalność społeczną. Wśród wielu projektów, jednymi z najważniejszych są te mające na celu wsparcie szeroko pojętego sportu. – Do naszych standardowych projektów zaliczyć należy TAURON Energetyczny Junior Cup, w ramach którego co roku, z okazji Święta Niepodległości, organizujemy mecze piłki nożnej dla ponad tysiąca dzieci. Od 2015 r. wspieramy również Stowarzyszenie SIEMACHA zyskując dzięki temu tytuł Sportowego Partnera Stowarzyszenia. Jednocześnie nieustannie obserwujemy nasze otoczenie, aby odpowiadać na jego potrzeby i oczekiwania oraz być blisko naszych klientów – podkreśla prezes Grzegorczyk.

Osią wszystkich działań w zakresie społecznej odpowiedzialności Grupy jest bezpieczeństwo pojmowane nie tylko pod kątem zapewnienia dostaw energii do klientów, ale również m.in. w kontekście dbałości o otoczenie, zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla ponad 25 tys. pracowników Grupy, ochrony danych ponad 5,5 mln klientów, czy też postawienia na nowoczesne technologie wytwórcze odznaczające się najwyższymi standardami środowiskowymi.

– Tak jak TAURON Polska Energia odpowiada na potrzeby klientów, tak my chcemy odpowiadać na wymagania polskich kibiców, którym jako najlepszym fanom siatkówki na świecie, należą się widowiska sportowe na najwyższym poziomie. Dlatego wsparcie takiej firmy w sprowadzeniu do Kępna gwiazd polskiej i włoskiej siatkówki, jest bezcenne. Cieszymy się, że tak uznana marka postanowiła z nami współpracować, bo nazwa TAURON w tytule turnieju gwarantuje kibicom dużą i dobrze zorganizowaną imprezę. – mówi Wojciech Rozdolski, organizator turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

W Turnieju TAURON Giganci Siatkówki swoją obecność potwierdzili zawodnicy PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel, Gas Sales Piacenza oraz Allianz Powervolley Milano. Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.pk.kepno.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 11 paź 2019 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć