News » Wszystkie formalności załatwi TAURON

Wszystkie formalności załatwi TAURON

11 lip 2019 Możliwość komentowania Wszystkie formalności załatwi TAURON została wyłączona Share 'Wszystkie formalności załatwi TAURON' on Facebook Share 'Wszystkie formalności załatwi TAURON' on Email Share 'Wszystkie formalności załatwi TAURON' on Print Friendly

Ponad 50% klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którzy decydują się na zmianę sprzedawcy gazu, wybiera TAURON. By było to jeszcze łatwiejsze, koncern ograniczył do minimum formalności przy zmianie sprzedawcy gazu.

By zawrzeć umowę, klient nie musi przedstawiać faktury od dotychczasowego sprzedawcy, ani podawać wielkości zużycia gazu, czy numeru licznika. Spółka ma narzędzie, które pozwala określić zarówno wielkość zużycia gazu, jak i grupę taryfową. Wystarczy, że klient podpisze pełnomocnictwo do zmiany sprzedawcy, a TAURON załatwi wszystkie formalności.

Taka uproszczona procedura stosowana jest wobec klientów z gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Rozwiązania proklienckie wprowadzamy we wszystkich obszarach naszej działalności, bo dążymy do tego, by być firmą, która najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiada na potrzeby odbiorców. Realizujemy program Klient 360°, w ramach którego wykorzystujemy nowoczesne technologie w obszarze obsługi klienta – podkreśla Kamil Kamiński, Wiceprezes Zarządu TAURON Polska Energia. – To podejście przynosi już mierzalne efekty, przekładając się m.in. na wzrost liczby nabywców paliwa gazowego w TAURONIE – dodaje Wiceprezes Kamiński.

Uproszczona procedura zawierania umów na sprzedaż gazu dla klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jest już wdrożona w punktach obsługi TAURONA oraz w placówkach partnerskich spółki. W najbliższym czasie w równie prosty i szybki sposób będzie można zawrzeć umowę na sprzedaż gazu przez telefon.

Zakup gazu w TAURONIE jest nie tylko łatwy, ale przynosi klientom wiele korzyści. Cena paliwa gazowego jest o 5% niższa niż u największego sprzedawcy gazu w Polsce. Dodatkowo – przy zakupie pakietu prąd i gaz – można korzystać z darmowych usług serwisowych. Klienci indywidualni korzystają bezpłatnie z tych usług przez 12, a firmy przez sześć miesięcy. Oprócz tego, każdy klient indywidualny, który zamówi taki pakiet w serwisie mojtauron.pl, otrzyma 200 zł w programie zwrot za prąd. TAURON sprzedaje gaz klientom indywidualnym i firmom od czterech lat i z roku na rok umacnia swoją pozycję na tym rynku.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 11 lip 2019 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć