CSR w Energetyce

Biznes ufa PGE

PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie Kapitałowej PGE sprzedażą energii do ponad 5 mln klientów, zwyciężyła w badaniu zorganizowanym przez miesięcznik My Company Polska w kategorii „Dostawca energii dla firm”, po raz kolejny uzyskując tytuł „Marki godnej zaufania”.

W badaniu przeprowadzonym przez firmę Kantar Millward Brown wzięli udział przedsiębiorcy, zarówno z dużych, średnich, jak i małych firm. Mieli oni spontanicznie odpowiedzieć, której marce w danej kategorii najbardziej ufają. Wszystkie pytania zawarte w ankiecie były otwarte, dzięki czemu, osoby biorące udział w badaniu mogły nominować dowolną firmę. W kategorii „dostawca energii dla firm” prawie 30% respondentów wskazało markę PGE.

Marka Godna Zaufania to nagroda, która jest dla nas bardzo ważna przede wszystkim dlatego, że przyznali ją nasi klienci. To dowód na zaufanie jakim nas obdarzają oraz ogromna motywacja do dalszego rozwoju. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na partnerskich relacjach biznesowych, sprawności realizacji umów oraz transparentności. To procentuje. Klienci doceniają nasze działania i wiedzą, że wybierając PGE Obrót stawiają przede wszystkim na firmę rzetelną, stabilną i wiarygodną – mówi Jan Mądrzak, Wiceprezes Zarządu PGE Obrót, odpowiedzialny za pion sprzedaży i obsługi klienta.

„Marka Godna Zaufania” to kolejna, obok „Firmy Przyjaznej Klientowi”, nagroda przyznawana tylko i wyłącznie decyzją klientów. PGE Obrót jest laureatem FPK niezmiennie od 6 lat.

Źródło: PGE Obrót SA

Działy

Reklama