CSR w energetyce » TAURON wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii

TAURON wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii

25 Kwi 2019 Możliwość komentowania TAURON wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii została wyłączona Share 'TAURON wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii' on Facebook Share 'TAURON wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii' on Email Share 'TAURON wśród laureatów konkursu Liderzy Świata Energii' on Print Friendly

Kapituła konkursu Liderzy Świata Energii przyznała spółce TAURON Dystrybucja główną nagrodę w kategorii Producent Roku.

Jak podkreślili organizatorzy konkursu, TAURON Dystrybucja otrzymał nagrodę m.in. rekordową ilość odnawialnych źródeł energii przyłączonych do sieci energetycznej. W ubiegłym roku było to ponad 8 tys. mikroinstalacji. To wynik dwukrotnie wyższy niż w całym 2017 r. W sumie TAURON przyłączył do sieci energetycznej już ponad 19 tys. mikroinstalacji o łącznej mocy 106 MW.

W ubiegłym roku TAURON Dystrybucja otrzymał nagrodę w kategorii Handlowiec Roku m.in. za podejmowanie innowacyjnych projektów i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które przyczyniają się do rozwoju branży energetycznej.

Konkurs Liderzy Świata Energii ma na celu popularyzację osób, przedsięwzięć i przedsiębiorstw, które przyczyniły się w Polsce do rozwoju rynku energetycznego, najciekawszych oferowanych tam produktów i rozwiązań, a także do promocji polskiej myśli technicznej w zakresie energetyki.

Wyróżnienie przyznawane jest w sześciu kategoriach: Człowiek Roku, Producent Roku, Innowacja Roku, Handlowiec Roku, Dostawca Rozwiązań dla Sektora oraz Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 25 Kwi 2019 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć