Sport w energetyce » PGE Energia Ciepła wspiera rodzinne łyżwy na Zimowym Narodowym

PGE Energia Ciepła wspiera rodzinne łyżwy na Zimowym Narodowym

15 Sty 2019 Możliwość komentowania PGE Energia Ciepła wspiera rodzinne łyżwy na Zimowym Narodowym została wyłączona Share 'PGE Energia Ciepła wspiera rodzinne łyżwy na Zimowym Narodowym' on Facebook Share 'PGE Energia Ciepła wspiera rodzinne łyżwy na Zimowym Narodowym' on Email Share 'PGE Energia Ciepła wspiera rodzinne łyżwy na Zimowym Narodowym' on Print Friendly

PGE Energia Ciepła jest partnerem Zimowego Narodowego – strefy zimowych atrakcji na PGE Narodowym. W ramach podpisanej umowy spółka została sponsorem lodowiska rodzinnego oraz tytularnym partnerem „Poranków dla dzieci”. Jest to pierwszy etap projektu PGE Energii Ciepła związanego z promocją rodzinnego i amatorskiego łyżwiarstwa.

W ramach działań w obszarze sponsoringu sportowego PGE Energia Ciepła zamierza wspierać naukę jazdy na łyżwach dzieci i młodzieży. Zimowa dyscyplina dobrze koresponduje z podstawową działalnością spółki, jaką jest produkcja i dystrybucja ciepła.

Zgodnie z zawartym porozumieniem, PGE Energia Ciepła stała się m.in. partnerem „Poranków dla dzieci”, podczas których dla najmłodszych organizowane są specjalne zajęcia z udziałem instruktorów i animatorów. Projekt będzie realizowany do 3 marca 2019 r.

Zaangażowanie się PGE Energia Ciepła w rodzinne sporty zimowe wpisuje się w działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, które są istotnym elementem działalności spółki.

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Na mieszkańców czekają trzy lodowiska, górka lodowa, dwa tory do curlingu, bumper cars, karuzela dla dzieci i skatepark, pozwalające idealnie połączyć aktywność fizyczną z rozrywką. Oprócz nauki jazdy na łyżwach dla najmłodszych podczas „Poranków dla dzieci z PGE Energia Ciepła” Zimowy Narodowy oferuje również m.in. fitness na łyżwach oraz najlepsze imprezy z DJ-ami podczas disco lodowisko.

Źródło: PGE ENERGIA CIEPŁA S.A

Wpis został opublikowany 15 Sty 2019 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć