CSR w energetyce » CIEPŁO w artystycznym wymiarze

CIEPŁO w artystycznym wymiarze

6 wrz 2023 Możliwość komentowania CIEPŁO w artystycznym wymiarze została wyłączona

Czy można narysować CIEPŁO? Pewnie że można! I to na 300 sposobów!  

ILUSTRAGAN 7 – CIEPŁO to kolejna odsłona projektu organizowanego przez Instytut Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, w ramach którego prezentowana jest twórczość jego studentów i absolwentów. Mimo iż od kilku lat Ilustragan działa według wypracowanej formuły, każda edycja ma w sobie coś wyjątkowego. Ilustragan 7 powstał przy współpracy Energetyki Cieplnej Opolszczyzny i Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego i jest największym z dotychczasowych.

Tegoroczny temat CIEPŁO inspirowany był kampanią społeczną „20 stopni dla klimatu.”

W programie wzięło udział aż 154 uczestników i uczestniczek, którzy złożyli ponad 300 ilustracji! Poza uczestnikami z Polski, udział w projekcie wzięli artyści z Francji, Turcji, Ukrainy, Kazachstanu czy Czarnogóry, którzy związani lub zaprzyjaźnieni są z Wydziałem Sztuki UO.

5 września w ECO przy ul. Harcerskiej 15  w Opolu odbył się specjalny wernisaż prac tegorocznego Ilustraganu. Wystawa będzie zdobić przez najbliższych kilka tygodni wnętrza siedziby spółki, gdzie rozgrzewa dusze i cieszy oczy pracowników oraz gości ECO.

Źródło: Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. w Opolu

Wpis został opublikowany 6 wrz 2023 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Zapisując się do Newslettera otrzymasz bezpłatny dostęp do każdego wydania dwumiesięcznika „Nowa Energia”.

Warto zobaczyć