Paliwa dla energetyki

GAZ-SYSTEM ostrzega przed fałszywymi publikacjami

GAZ-SYSTEM ostrzega przed fałszywymi publikacjami, stanowiącymi próbę wyłudzenia pieniędzy i danych osobowych, które bezprawnie wykorzystują logo i działania inwestycyjne naszej spółki.

Informujemy, że w mediach elektronicznych pojawiły się fałszywe ogłoszenia, gwarantujące rzekome wysokie i pewne zyski, a powołujące się na projekty inwestycyjne GAZ-SYSTEM. Te ogłoszenia zachęcają najczęściej do inwestowania środków finansowych. Ogłoszenia te wykorzystują bezprawnie nazwę i znaki firmowe instytucji państwowych, unijnych oraz używają bezprawnie materiałów promocyjnych GAZ-SYSTEM, podszywając się pod działania spółki. Oświadczamy, że GAZ-SYSTEM nie prowadzi żadnych działań nakłaniających do inwestowania w projekty spółki.

Apelujemy o ostrożność i prosimy nie otwierać linków z podejrzanymi adresami internetowymi. Wszelkie prawdziwe informacje na temat działalności GAZ-SYSTEM można znaleźć na naszej oficjalnej stronie firmowej.  Dodatkowo informujemy, że na bieżąco podejmujemy zdecydowane kroki prawne w przypadkach, jak ten opisany powyżej.

GAZ-SYSTEM zapewnia możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa oferowanych usług i produktów oraz stale monitoruje występujące zagrożenia. Pomimo tego nie możemy ponosić odpowiedzialności za wybór, działanie lub wykorzystanie witryn, bądź produktów innych firm, dlatego też zalecamy zachowanie najwyższej ostrożności i rozważne przyjmowanie jakichkolwiek ofert lub komunikatów.

Źródło: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Działy

Reklama