Sport w energetyce

Elektrociepłownia Zielona Góra kontynuuje współpracę z Lechią Zielona Góra

Elektrociepłownia Zielona Góra, należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, przedłużyła współpracę z Lechią Zielona Góra. Wsparcie w ramach nowej umowy sponsoringowej pozwoli na dalszy rozwój młodzieżowej piłki nożnej w Zielonej Górze.

Lechia Zielona Góra systematycznie od kilku lat organizuje szkolenia sportowe dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej przy pomocy fachowej kadry trenersko instruktorskiej. Poprzez swoją działalność zrzesza i aktywizuje dzieci i młodzież predysponowane do uprawiania dyscypliny w ramach działalności klubu sportowego.

Patronatem objęto drużyny młodzieżowe, które w sezonie 2022/23 będą brały udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorów.

– Wspieramy rozwój młodzieżowego sportu w Zielonej Górze od lat. Osiągane przez młodych zawodników wyniki pokazują, że dzięki naszemu umożliwiamy im dalszy rozwój i pomagamy im osiągać jeszcze lepsze wyniki – mówi Radosław Czapski, Prezes Zarządu Elektrociepłowni Zielona Góra.

– Obecną umowę w zakresie szkolenia najzdolniejszej piłkarskiej młodzieży w regionie traktujemy poniekąd jako kontynuację kilkuletniej już, owocnej współpracy. Cieszymy się nie tylko z faktu, że wspólnie wychowujemy kadry juniorskie, które już z powodzeniem debiutują w drużynach seniorskich ale także z tego, że tak szanowany Partner dostrzega wartość marketingową w naszych działaniach na rzecz promowania sportu i prozdrowotnych postaw wśród dzieci z Zielonej Góry i województwa – podkreśla Dyrektor Marketingu Konrad Komorniczak.

Źródło: PGE Energia Ciepła SA

Działy

Reklama