Elektroenergetyka

Zaproszenie do udziału w konferencji inauguracyjnej projektu pn. „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza do udziału w konferencji inauguracyjnej projektu pn. „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”, 31 marca 2022 r., o godzinie 9:00, w Elektrowni Powiśle przy ul. Zajęczej 4 w Warszawie.

Inteligentnie w energetyce to jeden z kluczowych projektów realizowanych przez Ministra Klimatu i Środowiska, który wpisuje się w proces transformacji energetycznej Polski.

Celem inicjatywy jest umożliwienie wymiany wiedzy i doświadczeń eksperckich z zakresu inteligentnych sieci energetycznych (Smart Grid), nowych technologii, procesów wdrażających liczniki zdalnego odczytu (LZO) oraz uregulowań prawnych dotyczących ww. tematyki, które integrują działania wytwórców, dystrybutorów i odbiorców energii elektrycznej. Konferencja prowadzona będzie w formule hybrydowej – możliwy jest udział stacjonarny lub online.

Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy do dnia 30 marca 2022 r.

Formularz zgłoszeniowy: Rejestracja I Ogólnopolska Konferencja Inteligentnie w energetyce

Na akredytacje mediów czekamy pod adresem konferencje@klimat.gov.pl.

Konferencja odbędzie się: 31 marca 2022 r., o godzinie 9:00, w Elektrowni Powiśle przy ul. Zajęczej 4 w Warszawie.

Źródło: Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Działy

Reklama