Artykuły Polecane Ochrona środowiska

INSTAL FILTER SA – lider w zakresie nowoczesnych technologii odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń zaprasza do rozmów biznesowych podczas XIV Konferencji “Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych”

INSTAL FILTER SA – lider w zakresie nowoczesnych technologii odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń zaprasza do rozmów biznesowych podczas XIV Konferencji “Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych”. Szukasz skutecznych sposobów na oczyszczenie powietrza z pyłów, SOx, NOx, HCl w swoim przedsiębiorstwie? Chcesz rozmawiać z ekspertami, którzy doradzą, zaprojektują, wyprodukują i zamontują dla Ciebie instalację? Spotkajmy się w Gdańsku w dniach 23-25.02. 2022 r.

Kim jesteśmy?

INSTAL-FILTER SA to polska marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Od wielu lat skutecznie realizujemy misję „Czystego nieba nad Polską”.  Mamy ambitny plan, aby wprowadzić Twoją firmę do przyszłości neutralnej pod względem emisji – zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. Z naszym wsparciem masz gwarancję spełnienia światowych standardów i zyskasz wizerunek przedsiębiorstwa zaangażowanego w ochronę środowiska naturalnego.

W ciągu 9 lat swojej działalności, firma INSTAL-FILTER SA zrealizowała setki instalacji ochrony powietrza w różnych branżach przemysłu: od ciepłownictwa i energetyki, przez metalurgię i odlewnictwo, po przemysł spożywczy. Więcej  o naszych realizacjach: https://instalfilter.pl/Galerie.html

Nasza oferta skierowana jest także dla branży TPOK. Działamy kompleksowo – od projektu, przez produkcję, po montaż i serwis.

Inwestorzy mogą być spokojni o dotrzymanie światowych standardów emisyjnych oraz zyskują wizerunek przedsiębiorstwa zaangażowanego w ochronę środowiska naturalnego.

Inżynierowie INSTAL-FILTER SA posiadają ogromne doświadczenie, pozwalające zaprojektować odpowiednie rozwiązania, niezależnie od rodzaju paliwa.  Dokonane w ostatnich latach przez firmę liczne modernizacje są dowodem na to, że można pogodzić rozwój cywilizacyjny z dbałością o środowisko naturalne.

Zapraszamy Państwa do rozmów podczas Konferencji TPOK w Gdańsku z Maciejem Napieralskim, Managerem Branży z INSTAL-FILTER SA. Umów spotkanie: napieralski@instalfilter.pl

Źródło: INSTAL-FILTER SA

Działy

Reklama