News » Webinaria z wdrażania zapisów ustawy o dodatku osłonowym dla gmin

Webinaria z wdrażania zapisów ustawy o dodatku osłonowym dla gmin

26 sty 2022 Możliwość komentowania Webinaria z wdrażania zapisów ustawy o dodatku osłonowym dla gmin została wyłączona Share 'Webinaria z wdrażania zapisów ustawy o dodatku osłonowym dla gmin' on Facebook Share 'Webinaria z wdrażania zapisów ustawy o dodatku osłonowym dla gmin' on Email Share 'Webinaria z wdrażania zapisów ustawy o dodatku osłonowym dla gmin' on Print Friendly

Trwają webinaria dotyczące wdrażania zapisów ustawy o dodatku osłonowym dla gmin. Z uwagi na duże zainteresowanie wirtualnymi szkoleniami zwiększyliśmy liczbę miejsc na następne spotkania.

Kolejne webinaria odbędą się 31 stycznia 2022 r.

Zaroszenia na szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym zostały przekazane poprzez platformę ePUAP do wszystkich gmin w Polsce. Cały czas można dokonać zgłoszenia na kolejne spotkania zaplanowane na 31 stycznia. Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, a o uczestnictwie w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane z adresów służbowych (weryfikacja domen).Kompleksowe informacje na temat dodatku osłonowego znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska w zakładce dodatek osłonowy.


Już od ponad dwóch tygodni mieszkańcy Polski mogą składać w gminach wnioski o dodatek osłonowy. Wsparcie w bezprecedensowej kwocie ponad 4 mld złotych trafi do blisko 7 mln gospodarstw domowych, co stanowi prawie połowę wszystkich gospodarstw w Polsce. Dodatek osłonowy jest elementem rządowej tarczy antyinflacyjnej, w skład której wchodzi też m. in.: obniżenie VAT-u, akcyzy na gaz, ciepło i energię. To kompleksowy instrument, który zniweluje rosnące ceny, jednocześnie nie hamując wzrostu gospodarczego i wspierając tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Źródło: Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Wpis został opublikowany 26 sty 2022 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć