News » Nowe Technologie w zakresie energii – wydłużenie terminu składania wniosków

Nowe Technologie w zakresie energii – wydłużenie terminu składania wniosków

30 lis 2021 Możliwość komentowania Nowe Technologie w zakresie energii – wydłużenie terminu składania wniosków została wyłączona Share 'Nowe Technologie w zakresie energii – wydłużenie terminu składania wniosków' on Facebook Share 'Nowe Technologie w zakresie energii – wydłużenie terminu składania wniosków' on Email Share 'Nowe Technologie w zakresie energii – wydłużenie terminu składania wniosków' on Print Friendly

W związku z ogromnym zainteresowaniem I konkursem Nowe Technologie w zakresie energii Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju informuje o wydłużeniu terminu na składanie wniosków do dnia 12 stycznia 2022 r. do godziny 16:00.

W ramach konkursu zmianie uległ termin składania wniosków i część dokumentacji konkursu, która została zaktualizowana na stronie konkursu. Zmianie uległy następujące dokumenty: Regulamin konkursu, Podstawowe informacje o konkursie, Wzór wniosku o dofinansowanie oraz Instrukcja wypełniania wniosku.

W ramach działań wspomagających Wnioskodawców zainteresowanych aplikowaniem w konkursie Nowe Technologie w zakresie energii, odbyły się dwa spotkania z prezentacjami zasad ogólnych dla aplikujących, wyjaśnieniem kwalifikowalności kosztów w projektach oraz technicznych aspektów systemu LSI. Wszystkie pytania jakie padły podczas Dni Otwartych wraz z odpowiedziami znajdą  Państwo w sekcji Pytania i odpowiedzi w miejscu.

Zachęcamy do aplikowania.

Kontakt – pytania ogólne: Punkt Informacyjny Numer telefonu 22 39 07 170 lub Adres mailowy info@ncbr.gov.pl

Kontakt – pytania odnośnie LSI Adres mailowy generator@ncbr.gov.pl

Źródło: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

 

Wpis został opublikowany 30 lis 2021 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć