Edukacja » Konkurs MEWy – Trendy i Wizje Rozwojowe Morskiej Energetyki…

Konkurs MEWy – Trendy i Wizje Rozwojowe Morskiej Energetyki Wiatrowej

15 wrz. 2021 Możliwość komentowania Konkurs MEWy – Trendy i Wizje Rozwojowe Morskiej Energetyki Wiatrowej została wyłączona Share 'Konkurs MEWy – Trendy i Wizje Rozwojowe Morskiej Energetyki Wiatrowej' on Facebook Share 'Konkurs MEWy – Trendy i Wizje Rozwojowe Morskiej Energetyki Wiatrowej' on Email Share 'Konkurs MEWy – Trendy i Wizje Rozwojowe Morskiej Energetyki Wiatrowej' on Print Friendly

Rusza II edycja Konkursu MEWy, która potrwa do 22 października. Akademia Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej zapraszają do udziału.

Każdy pomysł jest ważny, każdego jesteśmy ciekawi. MEWy to autorski projekt, którego celem jest popularyzacja tematyki pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych oraz pobudzenie wyobraźni uczestników i odbiorców Konkursu. Aspekt wizjonerski Konkursu stał się jego znakiem rozpoznawczym, a kreatywność, wiedza i aktywność uczestników są wizytówką projektu.

Uczestnicy | Zasady | Nagrody

konkursie mogą brać udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci i doktoranci.

Zasady są proste. Należy wymyśleć koncepcję, która przyczyni się do rozwoju morskich elektrowni wiatrowych. Może to być całkiem futurystyczny pomysł, w dowolny sposób powiązany z wykorzystaniem morskich farm. Twoja wizja może dotyczyć np. systemów elektrycznych i energoelektronicznych związanych z ich budową i eksploatacją, lub systemów logistycznych, informatycznych, mechaniki, diagnostyki, automatyki i robotyki, czy szeroko rozumianej biologii morza. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Należy przygotować prezentację w języku angielskim na temat swojej koncepcji i zaprezentować ją w 10 minut.

Przewidziane są nagrody pieniężne oraz rzeczowe: pula nagród pieniężnych to 10 tys. zł, a wśród nagród rzeczowych znajdują się m.in. elektryczna hulajnoga, smartfon, głośniki przenośne oraz gadżety ekologiczne.

Jak wziąć udział w Konkursie MEWy?

Prześlij swoją prezentację na adres: konkurs@am.szczecin.pl (max. 10 slajdów) do 22 października 2021 r. Autorzy 20 najlepszych prac zostaną zakwalifikowani do II etapu, który odbędzie się w terminie 8-16 listopada 2021 r. Uczestnicy zaprezentują swoje pomysły podczas wideokonferencji z komisją konkursową.

Podejmij wyzwanie, zdobądź nagrody, zmień świat!

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

Wpis został opublikowany 15 wrz. 2021 w następujących kategoriach: Edukacja. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć