Sport w energetyce » Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem zielonogórskiej szkółki żużlowej

Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem zielonogórskiej szkółki żużlowej

15 cze 2021 Możliwość komentowania Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem zielonogórskiej szkółki żużlowej została wyłączona Share 'Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem zielonogórskiej szkółki żużlowej' on Facebook Share 'Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem zielonogórskiej szkółki żużlowej' on Email Share 'Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem zielonogórskiej szkółki żużlowej' on Print Friendly

Elektrociepłownia „Zielona Góra”, należąca do PGE Energia Ciepła, z Grupy PGE, utrzymuje współpracę z Zielonogórskim Klubem Żużlowym Falubaz, zostając sponsorem szkółki żużlowej na kolejny rok.

Podpisana w siedzibie Klubu umowa jest kontynuacją współpracy z lat poprzednich. Dzięki finansowemu wsparciu młodzi adepci sportu żużlowego będą mogli rozwijać swoje talenty, by w przyszłości stanowić o sile zielonogórskiej drużyny.

– Elektrociepłownia Zielona Góra współpracuje z klubem żużlowym od lat. Wspieramy młodych zawodników zielonogórskiego sportu, umożliwiając im dalszy rozwój. Jako zielonogórskie przedsiębiorstwo angażujemy się w lokalne projekty sportowe i społeczne – mówi Krzysztof Kwiecień, Prezes Zarządu Elektrociepłowni „Zielona Góra”.

Szkółka żużlowa organizuje systematyczne szkolenia sportowe dla młodzieży, w zakresie sportu żużlowego przy pomocy fachowej kadry trenersko – instruktorskiej. W ramach swojej działalności zrzesza i aktywizuje dzieci i młodzież do uprawiania sportu żużlowego – jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportu w Zielonej Górze. Ubiegłoroczne sukcesy młodzieżowców w postaci obrony tytułów mistrzowskich w turniejach Młodzieżowych Mistrzostw Polski par klubowych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów świadczą o wysokiej jakości szkolenia.

– Elektrociepłownia Zielona Góra od wielu lat należy do grona najważniejszych partnerów zielonogórskiego klubu. Dotyczy to wsparcia na wielu płaszczyznach. Nasze relacje oparte są na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Sezon 2021 jest dla nas pod wieloma względami wyjątkowy. Wychowankowie naszego klubu odgrywają bardzo ważną rolę w ekstraligowym zespole. Mamy też za sobą bardzo udany nabór do szkółki żużlowej. Już wkrótce 15 młodych chłopców rozpocznie swoją żużlową przygodę. Wierzę, że w tej grupie znajdą się przyszli reprezentanci naszego zespołu w rozgrywkach ligowych. To wszystko nie udałoby się, gdyby nie wsparcie takich partnerów, jak zielonogórska elektrociepłownia – podkreśla Prezes zielonogórskiego klubu Wojciech Domagała.

Źródło: PGE Energia Ciepła SA

Wpis został opublikowany 15 cze 2021 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć