Sport w energetyce » PGE kontynuuje sponsoring tytularny FKS Stali Mielec

PGE kontynuuje sponsoring tytularny FKS Stali Mielec

30 lip 2020 Możliwość komentowania PGE kontynuuje sponsoring tytularny FKS Stali Mielec została wyłączona Share 'PGE kontynuuje sponsoring tytularny FKS Stali Mielec' on Facebook Share 'PGE kontynuuje sponsoring tytularny FKS Stali Mielec' on Email Share 'PGE kontynuuje sponsoring tytularny FKS Stali Mielec' on Print Friendly

PGE Polska Grupa Energetyczna podpisała umowę sponsoringu tytularnego z klubem piłki nożnej FKS Stal Mielec. Klub po dwudziestu czterech latach wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej z logo PGE na koszulkach.

PGE współpracuje z klubem FKS Stal Mielec od 2016 r. Na podstawie zawartej umowy PGE została sponsorem strategicznym klubu PGE FKS Stal Mielec i Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec. Klub po dwudziestu czterech latach wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej i w nadchodzącym sezonie 2020/2021 będzie występował w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasa.

– Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie i wzbudza ogromne emocje. Klub PGE FKS Stal Mielec ma wspaniałe tradycje sportowe, a dzięki wsparciu PGE drużyna z Podkarpacia, po długiej nieobecności, wraca do najwyższej klasy rozgrywek w kraju. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Współpraca Klubu i PGE to również wsparcie Akademii Piłkarskiej, w której dzieci i młodzież będą mogły nadal kształcić swoje piłkarskie umiejętności – podkreśla Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

– Nasz awans do Ekstraklasy zawdzięczamy w dużej mierze zaangażowaniu naszego Sponsora, który od lat wspiera nas w drodze po dawny blask. Jest nam niezmiernie miło, że PGE Polska Grupa Energetyczna będzie nadal kontynuować z nami współpracę – mówi Bartłomiej Jaskot, Prezes PGE FKS Stal Mielec.

FKS Stal Mielec to klub piłki nożnej, który kontynuuje tradycje powstałego w 1939 r. klubu PZL Mielec. Piłkarska drużyna Stali Mielec jest najbardziej rozpoznawalną marką sportową na Podkarpaciu. Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec szkoli około 250 młodych piłkarzy, którzy z powodzeniem reprezentują Stal w różnych kategoriach wiekowych i na różnych poziomach rozgrywkowych.

PGE stawia na wsparcie rozwoju kultury fizycznej dzieci i młodzieży. 21 lipca PGE podpisała umowę z Legionowskim Towarzystwem Siatkówki Legionovia i została Głównym Sponsorem grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna SA  

Wpis został opublikowany 30 lip 2020 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć