Odbiorcy – Rynek Energii i Gazu

Doradztwo prawne – nowa, atrakcyjna oferta PGNiG!

PGNiG Obrót Detaliczny i Polski Gaz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych uruchomiły ofertę doradztwa prawnego dla swoich Klientów – osób indywidualnych i firm. Produkt ubezpieczeniowy zagwarantuje m.in. zwrot kosztów wynagrodzenia adwokata lub radcy prawnego. Ponadto, w zależności od wybranego wariantu, umożliwi dostęp do porad prawnych np. z zakresu prawa rodzinnego, konsumenckiego czy podatkowego.

– Poszerzamy zakres usług dodatkowych dla naszych Klientów. Usługi prawnicze w Polsce nadal kojarzą się z wysokimi kosztami, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie produktu, który za niewielką kwotę zapewni naszym Klientom doradztwo prawne przez cały rok. Od lat gwarantujemy bezpieczeństwo energetyczne Polakom, teraz dajemy im możliwość skorzystania z fachowego wsparcia prawnego – powiedział Jerzy Kwieciński, Prezes Zarządu PGNiG SA.

Nowy produkt PGNiG będzie dostępny w dwóch wersjach: „Doradca prawny dla Ciebie” – dla Klientów indywidualnych, oraz „Doradca prawny dla Firmy” – tj. osób prowadzących działalność gospodarczą lub wspólników Spółek Cywilnych. Ubezpieczenie zagwarantuje zarówno pomoc, jak i poradę prawną. Klienci będą mogli skorzystać z konsultacji telefonicznych i e-mailowych oraz uzyskać opinię prawną. Zyskają także łatwy i szybki dostęp do wzorów aktów prawnych.

– Z naszych usług korzysta ponad 7 milionów Klientów. Aby dobrze odpowiedzieć na ich potrzeby konsekwentnie rozbudowujemy portfolio produktowe, starając się spełniać konkretne zapotrzebowanie. Oferujemy już, między innymi, pomoc fachowców w zakresie napraw domowych czy pakiety medyczne. Teraz uruchomiliśmy produkt, który zapewni profesjonalne doradztwo prawne w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że dla wielu osób będzie to gwarancja pomocy, która zapewni realne wsparcie w oparciu o wysoką jakość – co ułatwi prowadzenie biznesu – podkreślił Henryk Mucha, Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny.

Zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy mogą wybrać jeden z trzech wariantów ubezpieczenia: podstawowy, rozszerzony i premium w cenie od 7,99 do 88,99 złotych miesięcznie. W zależności od wybranego wariantu zakres ubezpieczenia może obejmować pomoc prawną i porady z zakresu: prawa cywilnego, konsumenckiego, pracy, rodzinnego, budowlanego, a nawet podatkowego. Porady prawne będą udzielane przez adwokatów lub radców prawnych telefonicznie lub mailowo.

– Jak pokazują badania, profesjonalne reagowanie na problemy prawne oraz budowanie świadomości i łatwego dostępu do porad prawnych, to w dalszym ciągu ważne i potrzebne działanie w ocenie polskiego społeczeństwa. Produkt, który wspólnie z PGNiG Obrót Detaliczny stworzyliśmy z myślą o Klientach, łączy różne zakresy ochrony w zależności od preferencji ubezpieczonych. Jest nowoczesny i kompleksowy, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Cieszymy się, że jako zakład ubezpieczeń działający w GK PGNiG możemy mieć swój wkład w budowanie wartości dla Klientów PGNiG – podsumował Jacek Gdański, Członek Zarządu, p.o. Prezesa Zarządu Polski Gaz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.

Produkt ubezpieczeniowy jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych Klientów PGNiG Obrót Detaliczny. Aby skorzystać z oferty, niezbędna jest wizyta w jednym z ponad 130 Biur Obsługi Klienta PGNiG w Polsce. Pełna lista Biur jest dostępna pod adresem: http://pgnig.pl/dla-domu/biura-obslugi-klienta

Źródło: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA

Działy

Reklama