Elektroenergetyka » PSE: Opiniowanie Standardowych Specyfikacji Funkcjonalnych

PSE: Opiniowanie Standardowych Specyfikacji Funkcjonalnych

7 Lip 2020 Komentarze: 1 Share 'PSE: Opiniowanie Standardowych Specyfikacji Funkcjonalnych' on Facebook Share 'PSE: Opiniowanie Standardowych Specyfikacji Funkcjonalnych' on Email Share 'PSE: Opiniowanie Standardowych Specyfikacji Funkcjonalnych' on Print Friendly
W związku z aktualizacją Standardowych Specyfikacji Funkcjonalnych zwracamy się do wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie ewentualnych uwag do dokumentów:
  • „Oświetlenie elektryczne na stacji elektroenergetycznej”, określa wymagania techniczne i funkcjonalne, dotyczące oświetlenia elektrycznego miejsc pracy we wnętrzach budynków technologicznych i w przestrzeniach zewnętrznych stacji elektroenergetycznych: projektowanych, budowanych, rozbudowywanych i modernizowanych przez PSE S.A.

    Dowiedz się więcej…

  • „Standard budowy Stałych Urządzeń Gaśniczych Wodnych (SUGW) auto/transformatorów sieciowych, dławików kompensacyjnych i przesuwników fazowych”, określa wymagania i zalecenia dotyczące projektowania, instalowania i konserwacji Stałych Urządzeń Gaśniczych Wodnych (SUGW) – instalacji zraszaczowych służących do gaszenia we wczesnym stadium pożaru auto/transformatorów sieciowych, dławików kompensacyjnych oraz przesuwników fazowych.

    Dowiedz się więcej…

Nadesłane w terminie uwagi zostaną przedstawione na Komitecie Standaryzacji PSE S.A. celem podjęcia decyzji o ich wprowadzeniu lub odrzuceniu.

Źródło: Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA

Wpis został opublikowany 7 Lip 2020 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

1 komentarz do “PSE: Opiniowanie Standardowych Specyfikacji Funkcjonalnych”

  1. Andrzej Eckardt, 17 Lip 2020 o 15:39

    Rozwój paneli fotowoltaicznych w Polsce nie będzie konkurował na rynku, jeżeli nie zastosuje się w nich wynalazku młodej Polki Aliny Malinkiewicz. Trzeba ten wynalazek chronić i szybko go wdrażać, zanim nie pozostaniemy z „ręką w nocniku”. Pozdrawiam, A.F.E.ra

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć