Elektroenergetyka

PGE wprowadza nowe platformy internetowe wspierające polskich producentów i usługodawców

Kampania społeczna PGE Polskiej Grupy Energetycznej „Polskie – kupuję to!” zachęca Polaków do kupowania krajowych produktów i usług. Akcja zainicjowana przez pracowników PGE nabrała ogólnopolskiego wymiaru.

– Zgłasza się do nas wiele polskich firm zainteresowanych dołączeniem do akcji „Polskie – kupuję to!”. To dla nas bardzo ważne, ponieważ głównym założeniem projektu jest to, aby rozszerzał się na kolejne kręgi – mówi Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej. – Dlatego uruchamiamy kolejne narzędzia wspierające „Polskie – kupuję to!”, platformy: fachowcy.gkpge.pl i PGE eSklep wspierające rodzimych przedsiębiorców – dodał.

PGE w ramach działań związanych z kampanią uruchomiła na platformie handlowej PGE eSklep specjalną zakładkę z produktami oznaczonymi jako produkt polski z logo „Polskie – kupuję to!” po to, aby Klienci, którzy chcą wspierać polską gospodarkę bez problemu odnaleźli odpowiedni asortyment. PGE jest inicjatorem i operatorem platformy handlowej PGE eSklep, w którym oferowane są produkty i usługi przez podmioty z różnych branż. W ramach akcji „Polskie – kupuję to!” PGE zachęca do współpracy przedsiębiorców, którzy mają w swojej ofercie artykuły wyprodukowane w Polsce i za pośrednictwem PGE eSklepu chcą dotrzeć do nowych odbiorców.

Jeśli producent chce nawiązać współpracę z PGE powinien napisać na marketplace.obrot@gkpge.pl i poinformować jakie produkty chciałby sprzedawać w ramach PGE eSklepu.

Równolegle PGE uruchomiła aplikację i platformę fachowcy.gkpge.pl, która wspiera polskich usługodawców. Dzięki aplikacji Klienci potrzebujący danej usługi mogą zamieścić w serwisie zlecenie wraz z opisem zakresu prac, specyfikacją i budżetem przeznaczonym na ten cel. W odpowiedzi, usługodawcy (fachowcy) reprezentujący poszczególne firmy zgłaszają swoje zainteresowanie ogłoszeniem, a Klient dokonuje wyboru usługodawcy.

– Zapraszamy wszystkich polskich przedsiębiorców do współpracy w ramach „Polskie – kupuję to!”. Te dwie platformy są dla Państwa – mówi Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Działy

Reklama