EkoMobility » LOTOS Niebieski Szlak z prestiżową nagrodą Fleet Derby 2020 w…

LOTOS Niebieski Szlak z prestiżową nagrodą Fleet Derby 2020 w kategorii Elektromobilność – Stacje i sieci ładowania

29 Cze 2020 Możliwość komentowania LOTOS Niebieski Szlak z prestiżową nagrodą Fleet Derby 2020 w kategorii Elektromobilność – Stacje i sieci ładowania została wyłączona Share 'LOTOS Niebieski Szlak z prestiżową nagrodą Fleet Derby 2020 w kategorii Elektromobilność – Stacje i sieci ładowania' on Facebook Share 'LOTOS Niebieski Szlak z prestiżową nagrodą Fleet Derby 2020 w kategorii Elektromobilność – Stacje i sieci ładowania' on Email Share 'LOTOS Niebieski Szlak z prestiżową nagrodą Fleet Derby 2020 w kategorii Elektromobilność – Stacje i sieci ładowania' on Print Friendly

Fleet Derby to ogólnopolski plebiscyt flotowy, którego celem jest przede wszystkim prezentacja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych, jak i najlepszych rozwiązań. Głosy w plebiscycie oddawane są za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl przez fleet managerów, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydentów flotowych, dostawców rynkowych, koordynatorów i zarządzających flotami samochodowymi, przedstawicieli firm z sektora Car Fleet Management itp. Nad poprawnym przebiegiem plebiscytu czuwa kapituła plebiscytu powołana przez organizatora.

W tym roku odbyła się 9 już edycja tego prestiżowego plebiscytu. Przyjęto aż 131 zgłoszeń w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 170 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznane zostały w 6 kategoriach: Osobowość Flotowa, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (z podziałem na 4 podkategorie), Elektromobilność (3 podkategorie), Produkt/ Usługa Flotowa z 21 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 33 finalistów.

LOTOS Niebieski Szlak otrzymał nagrodę w kategorii Elektromobilność – Stacje i sieci ładowania. Nagrodę odebrał Adam Pawłowicz – Wiceprezes Zarządu LOTOS Paliwa.

Źródło: GRUPA LOTOS S.A.

Wpis został opublikowany 29 Cze 2020 w następujących kategoriach: EkoMobility, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć