Elektroenergetyka » TGE publikuje ceny energii elektrycznej zgodnie z Ustawą o…

TGE publikuje ceny energii elektrycznej zgodnie z Ustawą o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw

7 Sty 2020 Możliwość komentowania TGE publikuje ceny energii elektrycznej zgodnie z Ustawą o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw została wyłączona Share 'TGE publikuje ceny energii elektrycznej zgodnie z Ustawą o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw' on Facebook Share 'TGE publikuje ceny energii elektrycznej zgodnie z Ustawą o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw' on Email Share 'TGE publikuje ceny energii elektrycznej zgodnie z Ustawą o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw' on Print Friendly

TGE, wykonując obowiązki wynikające z Ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw z dnia 28 grudnia 2018 r. (wraz z późniejszymi zmianami) oraz rozporządzenia Ministra Energii z dnia 19 lipca 2019 r. (Dz.U. z dnia 23.07.2019 r. poz. 1369), publikuje poniższe ceny średnioważone energii elektrycznej.

Cena CRDN dla dostawy w okresie od 1 do 31 grudnia 2019 r., będąca średnią ważoną wolumenem wszystkich transakcji zawartych dla tego okresu dostawy na Rynku Dnia Następnego, wyniosła 186,84 zł/MWh.

Cena CRDB dla dostawy w okresie od 1 do 31 grudnia 2019 r., będąca średnią ważoną wolumenem wszystkich transakcji zawartych dla tego okresu dostawy na Rynku Dnia Bieżącego, wyniosła 180,52 zł/MWh.

Źródło: Towarowa Giełda Energii S.A.

Wpis został opublikowany 7 Sty 2020 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć