Energia w domu » innogy Polska oferuje „Efektywne ogrzewanie”

innogy Polska oferuje „Efektywne ogrzewanie”

20 Sie 2019 Możliwość komentowania innogy Polska oferuje „Efektywne ogrzewanie” została wyłączona Share 'innogy Polska oferuje „Efektywne ogrzewanie”' on Facebook Share 'innogy Polska oferuje „Efektywne ogrzewanie”' on Email Share 'innogy Polska oferuje „Efektywne ogrzewanie”' on Print Friendly

innogy Polska rozpoczyna pilotażowy projekt nowej, przyjaznej dla środowiska oferty instalacji najwyższej jakości rozwiązań grzewczych dla domu. „Efektywne ogrzewanie” to ekologiczne pompy ciepła oraz gazowe kotły kondensacyjne o wysokiej sprawności. innogy Polska zapewnia swoim klientom kompleksową analizę potrzeb grzewczych, wybór odpowiedniego systemu ogrzewania oraz pomoc w wyborze dogodnej formy finansowania.

innogy Polska wprowadza do swojego portfolio produktowego nową, pilotażową ofertę, w ramach której oferuje kompleksową usługę montażu lub modernizacji urządzeń grzewczych dla domu. W ramach usługi klienci będą mogli skorzystać z analizy potrzeb grzewczych wykonanej przez profesjonalistów, a także zainstalować wysokiej jakości urządzenia renomowanego producenta.

– „Efektywne ogrzewanie” to propozycja dla osób, które budują nowy dom, posiadają mieszkanie lub rozważają zmianę obecnego systemu ogrzewania na bardziej ekologiczny i efektywny kosztowo. W ramach zaplanowanego na kilka najbliższych miesięcy projektu pilotażowego, oferujemy mieszkańcom Warszawy i okolic pompy ciepła oraz nowoczesne kondensacyjne kotły gazowe. Klienci będą mogli także skorzystać z kilku opcji finansowania – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu innogy Polska.

innogy Polska przeanalizowało systemy grzewcze dostępne na polskim rynku i zdecydowało się na zaoferowanie rozwiązań przyjaznych środowisku i efektywnych kosztowo. Nowoczesne kotły gazowe emitują znacznie mniej cząstek stałych niż te opalane węglem, są praktycznie bezobsługowe, a dzięki modulacji mocy zużywają mniej paliwa. Z kolei oferowane pompy pobierają ciepło z otoczenia i dzięki przemianom fizycznym, takim jak sprężanie i rozprężanie, mogą służyć zarówno do podgrzewania wody użytkowej, ogrzewania pomieszczeń zimą i chłodzenia ich latem. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną rozwiązanie to jest praktycznie darmowe w utrzymaniu i stanowi w pełni odnawialne źródło energii.

Podjęcie decyzji i wybór instalacji grzewczej do nowego domu lub wymiana istniejącej może stanowić duże wyzwanie, a jej realizacja – obciążenie finansowe. Dlatego innogy Polska proponuje w swojej ofercie profesjonalne wsparcie doradcy, który pomoże wybrać dogodną formę finansowania.

– W ramach możliwie najszerszego wsparcia dla naszych Klientów chcemy zaoferować możliwość zmniejszenia obciążenia finansowego związanego z inwestycją. Dedykowany doradca przeprowadzi Klienta przez cały proces decyzyjny i przedstawi wszelkie opcje w zakresie finansowania – na przykład opcję ulgi podatkowej w wysokości do 53 tys. zł – wyjaśnia Jakub Zajdel, Kierownik Projektu.

Producentem oferowanych urządzeń jest firma Buderus, która ma ponad 200-letnie doświadczenie na rynku grzewczym. Jej produkty uznawane są za bardzo nowoczesne i bezawaryjne, a także wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Montaż wybranych rozwiązań zapewni doświadczony partner, który od 20 lat z sukcesem zajmuje się tego typu instalacjami.

Oferta „Efektywne ogrzewanie” wpisuje się w misję innogy Polska, tworzenia energetyki zrównoważonej, opartej na odnawialnych źródłach i najnowszych technologiach. Poszerzy ona portfolio produktów i usług przyjaznych środowisku od innogy, takich jak elektryczny car sharing, czy też energia elektryczna z Gwarancjami pochodzenia, wspierającymi producentów OZE.

Więcej informacji o korzyściach płynących z efektywnego dobrania urządzeń grzewczych można znaleźć na dedykowanej stronie innogy.

Źródło: innogy

Wpis został opublikowany 20 Sie 2019 w następujących kategoriach: Energia w domu, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć