Edukacja

Forkast – Fortum rusza z serią podcastów

Energetyka, gospodarka o obiegu zamkniętym, zrównoważony rozwój i wszystko, co ważne dla zmieniającego się świata XXI wieku to tematyka serii podcastów, które uruchomiło Fortum. Europejski lider we wdrażaniu czystych technologii energetycznych chce w ten sposób przybliżyć nie tylko swoją działalność w naszym kraju, ale przede wszystkim edukować Polaków w ważnych, kształtujących nasze postawy tematach. Forkast – bo tak nazywa się podcast Fortum, dostępny jest we wszystkich najpopularniejszych serwisach podcastowych.

Jako Fortum działamy dla czystszego świata, dlatego jednym z priorytetów naszych działań jest właśnie edukacja w zakresie czystych rozwiązań energetycznych i gospodarki o obiegu zamkniętym. Wierzymy w to, że podcasty pomogą nam zrealizować ten cel – mówi Jacek Ławrecki, rzecznik prasowy Fortum, a zarazem prowadzący audycje. – Zdecydowaliśmy się na tę formę komunikacji, by dotrzeć z ciekawymi, energetycznymi tematami do jak najszerszej grupy odbiorców, chcemy się komunikować prostym, zrozumiałym dla przeciętnego Kowalskiego, językiem – podkreśla Ławrecki.

Podcasty to obecnie jedna z najpopularniejszych form komunikacji na świecie. Od kilu lat święcą triumfy w USA i Wielkiej Brytanii. Także w naszym kraju cieszą się coraz większą popularnością. Podcasty Fortum publikowane są w okresie wakacyjnym raz na dwa tygodnie, a już od września nowy odcinek będzie się pojawiał w każdy czwartek. Podcasty Fortum to nie tylko rozmowy z przedstawicielami spółki – wśród gości Jacka Ławreckiego znajdą się między innymi przedstawiciele firm działających na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, decydenci oraz eksperci energetyczni.

Podcasty Fortum można znaleźć na specjalnej, dedykowanej stronie internetowej pod adresem www.forkast.fortum.pl/, a także w serwisach iTunes i Spotify.

Źródło: Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Działy

Reklama