CSR w energetyce » INTRO Festival rozbłyśnie z TAURONEM

INTRO Festival rozbłyśnie z TAURONEM

9 Lip 2019 Możliwość komentowania INTRO Festival rozbłyśnie z TAURONEM została wyłączona Share 'INTRO Festival rozbłyśnie z TAURONEM' on Facebook Share 'INTRO Festival rozbłyśnie z TAURONEM' on Email Share 'INTRO Festival rozbłyśnie z TAURONEM' on Print Friendly

TAURON wzbogaca wakacyjną ofertę Górnego Śląska. Firma wspiera letnie festiwale TAURON Nowa Muzyka, OFF Festiwal, a także raciborski INTRO Festival, który odbędzie się na miejskim Zamku Piastowskim 12 i 13 lipca br.

INTRO jest festiwalem muzyki, światła i technologii multimedialnych, najnowocześniejszych sztuk epoki generatywnej, artystów tworzących za pomocą myszki i monitora. INTRO daje przestrzeń grupie „wirtualnych rzeźbiarzy” XXIw . Raciborski zamek zostanie zharmonizowany z wizjami współczesnych artystów, którzy wykorzystają dźwięk, obraz i światło. W tym roku zamek zaskoczy widzów wystawami świetlnych rzeźb i instalacji. Światło ożywi również brzeg Odry, basztę i krużganki, a także kaplicę.

TAURON to marka coraz bardziej zielona. Firma wyrasta z tradycji przemysłowej, ale innowacyjność i kreatywność to dwie dźwignie, które pchają ją w stronę odnawialnych źródeł energii. Grupa TAURON chcąc zasilać ciepłem, energią i mocą swoich Klientów, wspiera ambitne inicjatywy kulturalne, sportowe i charytatywne. Intro Light Festival pokazuje harmonię między światłem i dźwiękiem, które w interakcji z publicznością symbolizują energię natury, tak bliską Grupie TAURON – mówi Łukasz Zimnoch, Rzecznik Prasowy TAURON Polska Energia.

Wystąpi łącznie 45 artystów na INTRO Festival 2019 m.in: Booka Shade z Niemiec, Giorgia Angiuli z Włoch, Max Cooper z Wielkiej Brytanii, Acid Arab z Francji, Eelke Kleijn z Holandii, Oliver Schories z Niemiec, ONUKA z Ukrainy, czy unikatowy debiut festiwalowy – Weiss Video Orchestra z koncertem symfonicznym.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 9 Lip 2019 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć