News » Ruszyła IX runda naboru do programu ORLEN Skylight accelerator

Ruszyła IX runda naboru do programu ORLEN Skylight accelerator

7 lis 2023 Brak komentarzy

W ramach dziewiątej rundy naboru ORLEN wspólnie ze spółkami z Grupy ORLEN będzie poszukiwał startupów, odpowiadających na prawie dwadzieścia wyzwań technologicznych i biznesowych. Zgłoszenia do programu akceleracyjnego można składać od 6 listopada do 4 grudnia przez formularz aplikacyjny.

ORLEN Skylight accelerator to korporacyjny program skierowany do młodych podmiotów technologicznych z Polski i zagranicy, które wspólnie ze spółkami z Grupy ORLEN chcą skalować i komercjalizować swoje innowacyjne rozwiązania. Akcelerator działa na rynku ponad dwa lata, w tym czasie zrealizowano osiem rund naboru, w ramach których ogłoszono ponad 170 wyzwań, m. in. w takich obszarach jak sprzedaż detaliczna, logistyka, bezpieczeństwo, produkcja czy energetyka. Podmioty biorące udział w programie mogą uzyskać wiele korzyści, do których można zaliczyć m. in.:

  • przetestowanie swojego rozwiązania w rzeczywistych warunkach operacyjnych w ramach infrastruktury Grupy ORLEN,
  • sfinansowanie kosztów przygotowania i realizacji pilotażowego wdrożenia,
  • pozyskanie praktycznej wiedzy poprzez wsparcie ekspertów i mentorów w zakresie rozwoju, ulepszania czy dostosowania swoich rozwiązań do konkretnych warunków operacyjnych,
  • możliwość skalowania biznesu i realnej opcji na dalszą komercjalizację rozwiązań po zakończeniu pilotażowego wdrożenia.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie informacje dotyczące prowadzonych naborów można znaleźć na stronie www.orlen.pl w zakładce innowacje.

Źródło: ORLEN SA

Wpis został opublikowany 7 lis 2023 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Partnerzy działu

Reklama

Newsletter

Zapisując się do Newslettera otrzymasz bezpłatny dostęp do każdego wydania dwumiesięcznika „Nowa Energia”.

Warto zobaczyć