Wydarzenia - zapowiedzi » Rola INNIO Jenbacher w zrównoważonej transformacji Energetyki

Rola INNIO Jenbacher w zrównoważonej transformacji Energetyki

21 kw. 2022 Możliwość komentowania Rola INNIO Jenbacher w zrównoważonej transformacji Energetyki została wyłączona Share 'Rola INNIO Jenbacher w zrównoważonej transformacji Energetyki' on Facebook Share 'Rola INNIO Jenbacher w zrównoważonej transformacji Energetyki' on Email Share 'Rola INNIO Jenbacher w zrównoważonej transformacji Energetyki' on Print Friendly

INNIO Jenbacher ma 50-letnie doświadczenie w przetwarzaniu alternatywnych paliw gazowych na energię – już teraz ponad 8 500 naszych silników Jenbacher pracuje na gazach neutralnych dla klimatu. Umożliwimy naszym klientom przejście, przy użyciu tego samego sprawdzonego i ekonomicznie opłacalnego sprzętu, od paliw konwencjonalnych dzisiaj do pełnej pracy na H2 jutro.

Kolejna innowacja, nasze rozwiązanie myPlant Performance, umożliwia klientom cyfrowe monitorowanie wydajności ich floty, dostarczając kluczowych danych niezbędnych do osiągnięcia celów produkcyjnych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Ponadto jesteśmy liderem w dziedzinie rozwiązań dla biogazu i kogeneracji w Europie i poza nią. Nasz silnik J920 FleXtra zasila niektóre z największych europejskich zakładów energetycznych przy znacznie niższych emisjach i kosztach niż w przypadku tradycyjnych elektrowni węglowych.

Dołącz do Jenbachera i naszego partnera Ferox 18 maja (wieczorem) i 19 maja, aby dowiedzieć się więcej.

Formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie Home | Rola INNIO Jenbacher w zrównoważonej transformacji Energetyki (bizzabo.com).

Źródło: INNIO Jenbacher

Wpis został opublikowany 21 kw. 2022 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć