Elektroenergetyka » Nowy Rejon Energetyczny w PGE Dystrybucja

Nowy Rejon Energetyczny w PGE Dystrybucja

3 sty 2022 Możliwość komentowania Nowy Rejon Energetyczny w PGE Dystrybucja została wyłączona Share 'Nowy Rejon Energetyczny w PGE Dystrybucja' on Facebook Share 'Nowy Rejon Energetyczny w PGE Dystrybucja' on Email Share 'Nowy Rejon Energetyczny w PGE Dystrybucja' on Print Friendly

PGE Dystrybucja informuje, że od 1 stycznia 2022 na terenie działania Oddziału Lublin funkcjonuje Rejon Energetyczny Radzyń Podlaski.

Nowa jednostka organizacyjna została wydzielona z Rejonu Energetycznego Biała-Podlaska.W jej strukturze działać również będzie Posterunek Energetyczny w Parczewie i Międzyrzecu Podlaskim.

W związku z powstaniem nowego Rejonu Energetycznego wszelkie prawa oraz obowiązki wynikające z obowiązujących umów zawartych przed 01.01.2022 r. przez Rejon Energetyczny Biała Podlaska, a dotyczące obszaru obsługiwanego przez RE Radzyń Podlaski będą realizowane przez Rejon Energetyczny Radzyń Podlaski.

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucyjnego w Rejonie Energetycznym Radzyń Podlaski mieści się przy ul. Warszawskiej 98 w Radzyniu Podlaskim i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: od 7:15-14:45.

Odbiorcy energii elektrycznej z obszaru działania Rejonu Energetycznego Radzyń Podlaski mogą kontaktować się na podane niżej numery telefonów:

·         991 – w przypadku wystąpienia awarii sieci elektroenergetycznej lub przerw w dostawie energii.

·         81-445-10-00 – informacje o przyłączeniach nowych obiektów do sieci elektroenergetycznej oraz obsługa liczników

Zachęcamy również do skorzystania z aplikacji:

991-Assistant  https://pgedystrybucja.pl/kontakt/aplikacja-991-assistant

Rejon Energetyczny Radzyń Podlaski obsługuje gminy: Radzyń Podlaski, Kąkolewnica, Borki, Czemierniki, Wohyń, Komarówka Podlaska, Ulan – Majorat, Międzyrzec Podlaski, Drelów, Parczew, Siemień, Dębowa Kłoda i Milanów.

Źródło: PGE Dystrybucja S.A.

Wpis został opublikowany 3 sty 2022 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć