News » Zmiana w zarządzie spółki PGE Baltica

Zmiana w zarządzie spółki PGE Baltica

25 lis 2021 Brak komentarzy Share 'Zmiana w zarządzie spółki PGE Baltica' on Facebook Share 'Zmiana w zarządzie spółki PGE Baltica' on Email Share 'Zmiana w zarządzie spółki PGE Baltica' on Print Friendly

24 listopada br. Monika Morawiecka złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu PGE Baltica, spółki z Grupy PGE odpowiedzialnej za realizację Programu Offshore GK PGE. W spółce pozostanie do 31 grudnia 2021 r.

Monika Morawiecka w Grupie Kapitałowej PGE pracowała od 2006 r. Od 2010 r. odpowiadała za strategię Grupy Kapitałowej, m. in. za analizy otoczenia zewnętrznego i wewnętrznego PGE oraz proponowanie długoterminowych planów rozwoju Grupy zarówno w zakresie energetyki konwencjonalnej, jak i OZE, a także za proces zarządzania regulacyjnego.

W lutym 2019 r. została Prezesem Zarządu PGE Baltica, spółki rozwijającej 3 morskie farmy wiatrowe o łącznej mocy ok. 3,5 GW.

Życzę Pani Monice Morawieckiej powodzenia w dalszych wyzwaniach zawodowych. Dziękuję za wkład w rozwój Grupy PGE na przestrzeni 15 lat i za ostatnie 3 lata realizacji projektów offshore – powiedział Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna SA 

Wpis został opublikowany 25 lis 2021 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć