Wydarzenia - zapowiedzi » W Szczecinie startuje trzecia edycja Konferencji, której…

W Szczecinie startuje trzecia edycja Konferencji, której motywem przewodnim jest czysta energia dla nowoczesnych metropolii

30 sierpień 2021 Brak komentarzy Share 'W Szczecinie startuje trzecia edycja Konferencji, której motywem przewodnim jest czysta energia dla nowoczesnych metropolii' on Facebook Share 'W Szczecinie startuje trzecia edycja Konferencji, której motywem przewodnim jest czysta energia dla nowoczesnych metropolii' on Email Share 'W Szczecinie startuje trzecia edycja Konferencji, której motywem przewodnim jest czysta energia dla nowoczesnych metropolii' on Print Friendly

Enea Operator, jeden z pięciu największych dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce,  po raz trzeci  organizuje konferencję naukowo – techniczną w całości poświęconą tematyce niskoemisyjnych źródeł energii. W tym roku obok elektromobilności, jednym z głównych tematów będzie wykorzystanie technologii wodorowej.

Podczas dwóch dni konferencji 30 września i 1 października br. będzie można wysłuchać wykładów i prelekcji o źródłach czystej energii i jej efektywnej dystrybucji, magazynowaniu energii w metropoliach oraz o różnych obliczach rozwoju niskoemisyjnego transportu.

Jednym z wiodących  wątków tematycznych wydarzenia będzie sposób wykorzystania technologii wodorowej w trosce o czyste powietrze w miastach.

Do dyskusji podczas  konferencji zostali zaproszeni przede wszystkim przedstawiciele administracji publicznej, naukowcy z uczelni technicznych całego kraju i szerokie grono osób reprezentujących branżę energetyczną.

Dwa dni konferencyjne zostały podzielone na cztery panele dyskusyjne. Podczas nich będzie możliwość wysłuchania polemiki  specjalistów na temat wyzwań cywilizacyjnych, które kształtują nie tylko Politykę Energetyczną Polski do 2040 r., ale także mają wpływ na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w Europie i na świecie.

Konferencja „Energia Nowoczesnych Miast” odbędzie się w Hotelu  Courtyard by Marriott w Szczecinie. Liczba miejsc dla uczestników wydarzenia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które można nadsyłać na adres konferencja@operator.enea.pl 

Szczegółowy program konferencji oraz listę prelegentów będzie na bieżąco aktualizowana na stronie internetowej: https://www.operator.enea.pl/energia-nowoczesnych-miast

Źródło: Enea Operator

Wpis został opublikowany 30 sierpień 2021 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć