Wydarzenia - zapowiedzi » Energetyka rozproszona i klastry energii – co dalej? Rynek…

Energetyka rozproszona i klastry energii – co dalej? Rynek polski i niemiecki

6 sierpień 2021 Możliwość komentowania Energetyka rozproszona i klastry energii – co dalej? Rynek polski i niemiecki została wyłączona Share 'Energetyka rozproszona i klastry energii – co dalej? Rynek polski i niemiecki' on Facebook Share 'Energetyka rozproszona i klastry energii – co dalej? Rynek polski i niemiecki' on Email Share 'Energetyka rozproszona i klastry energii – co dalej? Rynek polski i niemiecki' on Print Friendly

28 września br. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje konferencję online pt. „Energetyka rozproszona i klastry energii – co dalej? Rynek polski i niemiecki.”

Konferencja organizowana jest w ramach energetycznej inicjatywy exportowej (Exportinitiative Energie) na zlecenie Niemieckiego Ministerstwa Gospodarki i Energii (BMWi) przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową (AHK Polska) we współpracy z firmą energiewachter GmbH.

Konferencja adresowana jest do polskich przedsiębiorstw działających na rynku energii odnawialnych, w szczególności bioenergii i klastrów energetycznych, przedstawicieli samorządu terytorialnego, instytucji i organizacji  branżowych.

W konferencji wezmą udział oprócz ekspertów z Polski i z Niemiec firmy niemieckie oferujące technologie z zakresu odnawialnych źródeł energii, w szczególności biogazu, zainteresowane nawiązaniem współpracy z firmami z Polski.

Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie (jęz. polski i niemiecki). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły

Źródło: Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

Wpis został opublikowany 6 sierpień 2021 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć