News » TAURON uruchomił nowy serwis blogowy

TAURON uruchomił nowy serwis blogowy

11 Cze 2021 Brak komentarzy Share 'TAURON uruchomił nowy serwis blogowy' on Facebook Share 'TAURON uruchomił nowy serwis blogowy' on Email Share 'TAURON uruchomił nowy serwis blogowy' on Print Friendly

TAURON udostępnił klientom nowy serwis blogowy pod adresem lepiej.tauron.pl. Platforma stanowi bazę wiedzy w zakresie smart home i nowoczesnej energetyki. W serwisie „Lepiej” znajdują się też praktyczne wskazówki, ułatwiające codzienne proekologiczne wybory.

Co składa się na koszt fotowoltaiki? Jak dobrać i serwisować klimatyzator, żeby pracował najwydajniej i nie szkodził zdrowiu? Ile kosztuje przydomowa sauna? A także, jak w prosty sposób wprowadzić w swoim życiu zasady zero waste – to kilka zagadnień, które opracowane zostały w formie przystępnych artykułów na start serwisu lepiej.tauron.pl.

Obecnie klienci zainteresowani realizacją konkretnych inwestycji szukają eksperckiej wiedzy w różnych portalach rozsianych po sieci. Dzięki platformie wszystkie niezbędne informacje z zakresu smart home i nowoczesnej energii znajdą w jednym miejscu.

W serwisie nie zabrakło też informacji z zakresu ekologii. Wśród nich znajdują się tematy związane z zielonymi inwestycjami, ale także praktyczne wskazówki, jak łatwiej i wygodniej żyć ekologicznie na co dzień.

Tematyka artykułów podąża za potrzebami czytelników – treści będą rozwijane i dobierane tak, by odpowiadać na rzeczywiste problemy i poruszać zagadnienia, które cieszą się największym zainteresowaniem. Eksperci TAURONA w prosty sposób wyjaśnią techniczne kwestie, przeanalizują opłacalność inwestycji i zaproponują optymalne rozwiązania. Serwis lepiej.tauron.pl to także źródło wiedzy o nowościach w ofercie TAURONA.

– TAURON od lat konsekwentnie dostarcza swoim klientom wiedzę na tematy związane z energią, ekologią czy bezpieczeństwem w sieci. Popularność naszych publikacji – poradników czy e-booków – to potwierdzenie, że klienci szukają rzetelnej wiedzy. Serwis blogowy lepiej.tauron.pl to kolejny kanał, którym chcemy kontaktować się z naszymi klientami. Dzięki niemu czytelnicy zyskają fachową wiedzę, która pomoże w podejmowaniu świadomych decyzji – mówi Rafał Soja, Prezes Zarządu TAURON Sprzedaż.

Serwis tworzą cztery tematyczne zakładki: „Zielona energia”, „Finanse i usługi”, „Styl życia” oraz „Wasze historie”. Portal dostępny jest pod adresem lepiej.tauron.pl

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 11 Cze 2021 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć