Elektroenergetyka » PSE: Informacja dotycząca pełnomocnictw przedkładanych w ramach…

PSE: Informacja dotycząca pełnomocnictw przedkładanych w ramach procesów rynku mocy

13 Sty 2021 Brak komentarzy Share 'PSE: Informacja dotycząca pełnomocnictw przedkładanych w ramach procesów rynku mocy' on Facebook Share 'PSE: Informacja dotycząca pełnomocnictw przedkładanych w ramach procesów rynku mocy' on Email Share 'PSE: Informacja dotycząca pełnomocnictw przedkładanych w ramach procesów rynku mocy' on Print Friendly
Polskie Sieci Elektroenergetyczne informują, że w związku z zatwierdzeniem przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zmian Regulaminu rynku mocy (dalej: „Regulamin”) określonych w Karcie aktualizacji nr RRM/Z/2/2020 Regulaminu (dalej: „Karta aktualizacji”), zmianie uległ m.in. wzór pełnomocnictwa dla użytkownika rejestru (załącznik 4.3 do Regulaminu). Załącznik ten został doprecyzowany poprzez dodanie nowych zakresów upoważnień potwierdzających umocowanie do składania oświadczeń i wniosków oraz dokonywania czynności w rejestrze na potrzeby procesów rynku mocy.

Na potrzeby dokonywania czynności określonych m.in. w pkt. 10, 14, 15, 16, 17 i 20 Regulaminu, od dnia wejścia w życie Regulaminu w brzmieniu nadanym Kartą aktualizacji, tj. od 30 stycznia 2021 r., wymaganym przez PSE S.A. dokumentem potwierdzającym umocowanie do dokonywania ww. czynności, będzie pełnomocnictwo sporządzone według nowego wzoru stanowiącego załącznik 4.3 do Regulaminu w brzmieniu nadanym Kartą aktualizacji.

Wzór załącznika 4.3 dostępny jest pod adresem: https://www.pse.pl/regulamin-rynku-mocy

Niezależnie od powyższego, zgodnie z pkt. 4.1.30 Regulaminu, pełnomocnictwa udzielone przed dniem wejścia w życie ww. zmiany Regulaminu na wzorze 4.3, zachowują moc w zakresie, w jakim obejmują umocowanie do dokonywania określonych czynności.

Źródło: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Wpis został opublikowany 13 Sty 2021 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć