Wydarzenia - zapowiedzi » XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2021

XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2021

7 Sty 2021 Możliwość komentowania XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2021 została wyłączona Share 'XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2021' on Facebook Share 'XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2021' on Email Share 'XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2021' on Print Friendly

W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu pragniemy zaprosić Państwa do udziału w 21. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2021 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Patronem Medialnym Kongresu jest Wydawnictwo „Nowa Energia”. Temat przewodni brzmi: „Rok 2021: Przełom w polskiej energetyce”

Rok 2021 będzie dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, implementacją europejskiego zielonego ładu, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem sektora do dużych inwestycji w OZE, gaz i wodór. Program najbliższej edycji Kongresu tradycyjnie obejmie zagadnienia, które staną się okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami: Rządu, największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W gronie ekspertów pragniemy omówić kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności, offshore i kogeneracji, budowania potencjału OZE, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

Szczegółowe informacje: www.powerpol.pl

Źródło: Europejskie Centrum Biznesu

Wpis został opublikowany 7 Sty 2021 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć