News » Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.

14 Gru 2020 Możliwość komentowania Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. została wyłączona Share 'Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.' on Facebook Share 'Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.' on Email Share 'Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.' on Print Friendly

W dniu 10 grudnia 2020 r. Rada Nadzorcza Zakładów Pomiarowo-Badawczych Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. podjęła uchwałę w sprawie odwołania z funkcji Prezesa Zarządu XI kadencji Pana Adama Smolika.

Z dniem 11 grudnia 2020 r. funkcję Prezesa Zarządu objął Pan Robert Witek, dotychczasowy Dyrektor Techniczny.

Nastąpiły również zmiany na poniższych stanowiskach:

  • Tomasz Słupik obejmuje stanowisko Dyrektora Technicznego,
  • Marcin Mroncz obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Strategii i Rozwoju,
  • Robert Sic obejmuje stanowisko Dyrektora Biura Doradztwa i Nadzoru Inwestycyjnego.

NOTKA BIOGRAFICZNA

Robert Witek 

W Zakładach Pomiarowo-Badawczych Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. pracuje od 2000 r. W dniu 10 grudnia 2020 r. został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. Wcześniej przez 10 lat pełnił funkcję Dyrektora Technicznego.

Jako Dyrektor Techniczny odpowiadał za sprzedaż i rozwój pięciu jednostek organizacyjnych ENERGOPOMIARU, tj. Zakładu Techniki Cieplnej, Zakładu Chemii i Diagnostyki, Zakładu Ochrony Środowiska, Biura Doradztwa i Nadzoru Inwestycyjnego oraz Centralnego Laboratorium.

W latach 2007-2009 był kierownikiem Zespołu Inżyniera Kontraktu Budowy Bloku 460 MW w PKE S.A. Elektrownia Łagisza, realizowanego w układzie wyspowym.

Karierę w „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. rozpoczął w 2000 roku od stanowiska inżyniera pomiarowego, a w 2001 r. został kierownikiem Działu Turbinowego, gdzie zarządzał zespołem pracowników oraz prowadził nadzór merytoryczny w zakresie badań eksploatacyjnych oraz diagnostyki turbin wraz z ich urządzeniami pomocniczymi, układów chłodzenia i pomp. Koordynował oraz realizował prace pomiarowe i doradcze w większości polskich elektrowni i elektrociepłowni.

W latach 1999-2000 pracował w firmie zajmującej się wykonawstwem w obszarze rurociągów wody i ścieków, a wcześniej był zatrudniony jako asystent (student doktorant) w Zakładzie Cieplnych Maszyn Przepływowych Politechniki Śląskiej, gdzie w okresie 1998-1999 prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu termodynamiki, siłowni i obiegów parowych, a także nowych technologii wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej.

W 1998 r. uzyskał tytuł magistra inżyniera na kierunku „Czyste technologie energetyczne”, prowadzonym przez Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej. Jest absolwentem Studium Menadżerskiego opartego o strukturę MBA w Szkole Głównej Handlowej (2007). Ukończył szereg szkoleń z obszaru zarządzania projektami inwestycyjnymi i prawa zamówień publicznych.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Czas wolny poświęca na swoje pasje: nurkowanie, narciarstwo i podróże.

Źródło: Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 14 Gru 2020 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć